Log in
    

Reklama - pod menu głównym, strona główna

Dreamline WI6+

Wczoraj pojawił się niezły filmik z drogi lodowej Dreamline WI6+, na Nowej Funlandi w Kanadzie. Trochę daleko, ale lód całkiem ciekawy :). W akcji: Joe Terravecchia, Anna Pfaff i Will Mayo.

  • Damian

Interstellar Spice WI12

Klemen Premrl i Tim Emmett zeszłej zimy wytyczyli masywnie przewieszoną drogę w słynnym Helmcken Falls w Kanadzie. Jest to najtrudniejsza droga tego rodzaju (taki lód znajduje się tylko w tamtym miejscu). Warto sobie obejrzeć fajne ujęcia z GoPro ;-).

 

  • Damian

Kanadyjski klasyk - Curtain Call WI6

Ładniutki filmik z drona, w którym Héctor Ponce de León i Daniel Araiza robią Curtain Call WI6. Ten trzywyciągowy lodospad to jeden z klasyków Canadian Rockies. W chwili swojego wytyczenia była prawdziwą ekstremą. Wraz z rozwojem wspinaczki lodowej stała się trudnym klasykiem.

  • Damian

Filmowa perełka... Alex Lowe w akcji

Rzadko zdarza się wypłynięcie w internecie tak ciekawego materiału. Podziękujcie Davidowi Strassmanowi za umieszczenie filmu, na którym w akcji widzimy Alexa Lowe'a, który rozprawia się z mocnymi drogami w "starym stylu". Wtedy jeszcze nie znali takiego pojęcia jak drytooling ;). 

alex lowe drytooling

  • Damian

Deep Throat

W 1997 roku Jeff Lowe i Will Gadd wytyczyli jedną z przełomowych (wtedy) dróg mikstowych. Deep Throat pomimo tego doczekała się niewielu powtórzeń...

deep throat

 

  • Damian

Goryonline.com

Źródła nie znaleziono