Log in
    

Reklama - pod menu głównym, strona główna

Days of my Youth

Niecałe półtorej minuty narciarstwa, ale warto oglądnąć :).

  • Damian

DeepEST DAY

Sammy Carlson, Todd Ligare i Riley Leboe to profesjonalni narciarze z teamu Armada Skis. Podróże po świecie w poszukiwaniu najlepszych warunków do jazdy to ich praca i sposób na życie. Kiedy trójka tak doświadczonych freeriderów stwierdza, że pewnego dnia jeździli w najgłębszym śniegu w życiu, oznacza to bardzo wiele. Można przekonać się o tym oglądając film DeepEST DAY, nagrany w masywie Monashee w Kanadzie.

  • Informacja prasowa

Zjazd wschodnią ścianą Matterhornu

Giulia Monego, Liv Sansoz, Lorraine Huber i Melissa Presslaber dokonały zjazdu wschodnią ścianą Matterhornu (z ponad Solvay Hut), co nie zdarza się często. Decydują o tym głównie trudności z wstrzeleniem się w warunki. Zjazd nie jest również banalny technicznie :). Zapraszamy do obejrzenia filmu ze zjazdu

  • Damian

Rocky Mountain Moto Tour

Mark Carter i Callum Pettit wybrali się na trip narciarski do Canadian Rockies. W ramach uatrakcyjnienia postanowili poruszać się na motorach pomiędzy poszczególnymi liniami zjazdów. Rozmowy przy ognisku, zjazdy legendarnymi liniami i świetne ujęcia. Trzeba jeszcze zachęcać do oglądania?

rocky mountain

  • Damian

Ciekawy "trailer" Valhalli :-)

Najłatwiejszy sposób na zwiększenie sprzedaży filmów? Oczywiście trochę nagiego ciała. Aż do dziś myśleliśmy, że filmy freerajdowe raczej są odporne na ten trend... do dziś :-)

  • Damian

Jimmy Chin w Grand Teton

Jimmy Chin to gość z którego pieca chleb jadł i nieobce mu piękne miejsca. Z tym, że zawsze fajnie wrócić do "swoich" gór, gdzie czujemy się swojsko. Dla niego takimi górami są Grand Teton, które dla każdego oferują coś interesującego.

  • Damian

Goryonline.com

Źródła nie znaleziono