Log in
    

Puchar Drytoolingu Rudy Kamień-Złota Góra 2017

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

.11 luty-start godz.9.30 Klub Wysokogórski Częstochowa wraz z osobami przygotowującymi Artur Pierzchniak-Guma i Michał Janus Zapraszają wspinaczy i wszystkich zainteresowanych na otwarte zawody towarzyskie wspinaczki drytoolingowej.

Odbywające zawody towarzyskie na Złotej Górze ujęte są w projekcje ogólno Polskich zawodów pucharu drytoolingu.W których udział biorą jako organizatorzy podobnych u siebie startów KW Kraków,KW Częstochowa,ŚKS,KW Opole,KW Warszawa Zawody sportowe odbędą w pod Częstochowskim kamieniołomie Złota Góra w dzielnicy Zawodzie(topo-Złota Góra w Częstochowie - nowy rejon drytoolowy - Drytooling.com.pl ) Konkurencja wspinaczkowa damsko-męska bedzie rozgrywana na przygotowanych sportowych drogach w dużym kamieniołomie Złota Góra

zlota-gora.jpg

Dla zwycięzców zostaną ufundowane nagrody przez zebranych sponsorów.   Przy uczestnictwie zawodniczym regulaminowo bedzie pobierane wpisowe 30zł.(przed startem w namiocie bazowym KW) Na terenie kamieniołomu w strefie wspinaczkowej obowiązuje bezwzględne noszenie kasku Klub zabezpiecza w czasie zawodów ciepły posiłek,wraz z możliwością noclegu w siedzibie klubu (info szczegóły w regulaminie zawodów pdf) Dla zainteresowanych wspinaczy kontynuowaniem rozszerzonej wspinaczki w pobliżu Złotej Góry, polecamy kamieniołom Rudy Kamień.

Dojazd info fb (Dojazd z centrum Częstochowy ul.Mirowską do ul. Kusięckiej dojedziemy bezpośrednio nad krawędź kamieniołomu Rudy Kamień lub Mirowską przez Faradaya do Legionów.Za mostem rondem kierujemy w lewo,wzdłuż parku miniatur wjeżdżamy na widoczny duży parking Złotej Góry.

Zapraszamy Artur Guma 

Komentarze   

0 #2 Artur 2017-02-03 11:58
Cześć Krzyśku
Rondo przy ulicy Legionów nad rzeką Wartą.Skręcasz w lewo i zaraz w prawo pod górke przy parku miniatur.Jedź do samej góry na duży parking.Położon y jest bezpośrednio na samej górze kamieniołomu Złota Góra.Kamienioło m wielki widać z daleka,trafisz bez problemu.Pozdra wiam Guma
Cytować
0 #1 Krzysiek 2017-01-31 20:51
a jaki most w Cz-wie, to rąd? :)))) i na której rzece? Widzę, że poziom cały czas wzrasta!
Pozdrawiam
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież