Log in
    

Campus Freak Foto Fest

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ruszyła kolejna edycja konkursu fotograficznego Campus Freak Foto Fest!

Już po raz trzeci zapraszamy wszystkich kreatywnych twórców, fotografików, artystów i filmowców do wzięcia udziału w naszej zabawie! 
 
Campus Freak Foto Fest to konkurs stworzony z myślą o pomysłowych miłośnikach aktywnego wypoczynku i wielbicielach outdooru z zacięciem artystycznym. Po raz kolejny bierzemy na warsztat zimę i wszystko co z nią związane. Przedstaw jeden z naszych produktów w oryginalny sposób rzucając się w wir białego szaleństwa lub dając upust swojej kreatywności. Do wyboru masz 2 kategorie:
 
Freak Foto, czyli najbardziej odjechane, zwariowane, szalone,freakowe zdjęcie z produktem Campus w tle lub Film czyli najbardziej kreatywny, oryginalny, 
zaskakujący, odważny, innowacyjny, wyjątkowy film z produktem Campusa w jednej z ról głównych! 
 
Wszystkie chwyty dozwolone  -  wszelkie formy, kompozycje, scenariusze, co tylko przyjdzie Wam do głowy! O co walczycie? O nagrody o łącznej wartości  20 000 zł!!
 
Do zgarnięcia kasa, bony na zakup produktów marki Campus oraz nagrody rzeczowe w postaci namiotów i plecaków. Oprócz przyznawanych przez Jury nagród głównych, które powędrują do autorów najlepszych prac na zakończenie konkursu, co miesiąc w obu kategoriach rozdajemy nagrody internautów - to Wy i pozostali uczestnicy decydujecie która praca zbierze najwięcej głosów.
 
U nas nikt nie przegrywa! I dlatego dla każdego uczestnika przygotowaliśmy specjalny upominek.
 
Nie czekaj, podziel się efektami swojej pomysłowości, zbieraj głosy internautów oraz uznanie naszego Jury i zgarniaj nagrody, a już teraz zarejestruj się na naszej stronie www.campusfff.pl , na której oprócz Regulaminu Konkursu znajdziesz również inspirujące prace z poprzednich edycji.
 
W oczekiwaniu na Wasze niepowtarzalne prace,
Ekipa Campus

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież