Log in
    

Nowy sklep The North Face w Krakowie

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W Galerii Krakowskiej otwarty został nowy sklep partnerski legendarnego producenta odzieży i sprzętu outdoorowego.

(przyp. red.) UWAGA w związku z dużą ilością wejść na ten artykuł z google, to zamieszczamy info praktyczne o sklepie. Salon TNF znajduje się na poziomie +1. Tel. 12 628 73 72.

Pomocna mapka

W 1966 roku w San Francisco powstał mały sklep dla entuzjastów wspinaczki, którego nazwa „The North Face” nawiązywała do zacienionej i chłodniejszej strony górskich szczytów na półkuli północnej. Wkrótce firma zaoferowała klientom odzież i akcesoria swojej własnej produkcji. Już jedne z pierwszych modeli jak np. Sierra Parka szybko zyskały uznanie środowiska i stały się klasykami odzieży outdoorowej. Wiele z nich, jak chociażby  zaprezentowany w 1975 roku namiot Ovall (pierwsza konstrukcja oparta o formę półkuli), ustanowiło nowe standardy na rynku outdoorowym, a koncepcje i rozwiązania w nich zastosowane są wykorzystywane do dziś.

Obecnie w kolekcji The North Face znaleźć można szeroką gamę odzieży, sprzętu i obuwia przeznaczonych dla wspinaczy, alpinistów, narciarzy, snowboardzistów, biegaczy i podróżników. Przy ich projektowaniu wykorzystywane jest doświadczenie sportowców teamu The North Face i uczestników licznych ekspedycji wspieranych przez markę.

Teraz, produkty oznaczone charakterystycznym logo, którego kształt nawiązuje do szczytu Half Dome w parku Yosemite w USA, znaleźć można m.in. w nowo otwartym sklepie partnerskim The North Face w Galerii Krakowskiej. Na powierzchni 100 m2 dostępna jest obecnie kolekcja Jesień - Zima 2012 / 2013. Są to przede wszystkim techniczna odzież i akcesoria przeznaczone dla wspinaczy, narciarzy, snowboardzistów i podróżników.

Zajrzeć tam jednak powinni także wszyscy Ci, którzy także na co dzień poszukują komfortu i najwyższej jakości obuwia, plecaków i akcesorów. Linia miejska łączy w sobie bowiem to co najlepsze w zaawansowanych produktach Summit Series ze stylowym designem.

„Kraków to wyjątkowe miejsce, chyba żadne inne miasto w Polsce nie jest tak blisko związane ze sportami górskimi. Myślę, że wielu jego mieszkańcom bliska jest idea Never Stop Exploring przyświecająca marce The North Face i właśnie dlatego jestem pewien, że spodoba im się nowa przestrzeń, którą stworzyliśmy w Galerii Krakowskiej.” - zachęca do wizyty Michał Sojka, Country Manager The North Face Polska.

Więcej informacji na temat kolekcji The North Face znaleźć można na stronie www.thenorthface.com

Komentarze   

0 #2 Andrew 2017-03-18 13:04
Obsługa telefoniczna fatalna, przez cały dzień nikt nie odbiera...
Cytować
+13 #1 rock 2013-06-12 12:47
WYBÓR W TYM SKLEPIE JEST NA TAKIM POZIOMIE JAK W PRZYPADKU INNYCH SKLEPÓW-WIELE MODELI NIEDOSTĘPNYCH W TEJ CHWILI ITD.CENY OCZYWIŚCIE WYŻSZE NIŻ W STANACH CZY U.E.CZYLI DOBRA KURTKA ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ, KAŻDY DROBIAZG PORAŻA WYSOKĄ CENĄ A BIEDNI LUDZIE DAJĄ NA TO PRZYZWOLENIE I KUPUJĄ,TRZEBA SIĘ OPAMIĘTAĆ-JEST TYLKO JEDEN SPOSÓB NA TE CENY-NIE KUPOWAĆ I JEZCZE RAZ RAZ NIE KUPOWAĆ-A ONI NIECH WYCIĄGAJĄ WNIOSKI
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież