Log in
    

Ekipa Drytooling.com.pl

Ekipa która tworzyła portal Drytooling.com.pl


Damian Granowski

Damian Granowski

Urodzony w 1985 roku. Zaczynał od trekkingu po Beskidach, Tatrach. Prawdziwą pasję, jaką jest wspinanie odkrył dopiero na studiach. Od 8 lat wspina się skałkowo ( do VI.4+), w Tatrach klasycznie od paru lat. Fanatyk drytoolingu. Współpracuję z wydawnictwem GÓRY, prowadzę własne sekcje wspinaczkowe, czasem powalczę na wysokościówkach. Oprócz tego interesuje się literaturą fantasy, kinem.

Wspinaczkowe:

  • Trip wspinaczkowy na Meteory w Grecji
  • Wspinaczki w polskich i zagranicznych rejonach skałkowych do VI.4+)
  • Klasyczne wspinaczki w Tatrach do VII (latem i zimą)
  • Drytooling do M11

Poniżej ludzie, którzy współpracowali przy tworzeniu drytoolingu, lecz z różnych powodów musieli przestać się angażować.


Paweł Szlachta

Ur. 1977r. Klub Wysokogórski OEAV-Sekction Austria:Ortsgruppe Polen.Pracownik Wydziału Architektury PK w Krakowie –informatyk. Zainteresowania: sport, góry, gra na gitarze. Grał w piłkę nożną w klubie WKS Wawel, przeszedł większość gór Polski, uczestniczył w wyprawach w Alpy (Mt Blanc 4810) w 2006r., Dufourspitze 4634 oraz Castor 4228) w 2008r., Kaukaz (Elbrus 5642) w 2007r., oraz w Himalaje Garhwalu (Nanda Devi East 7434) w 2009r. z okazji 70-cio lecia polskiego himalaizmu.Przeszedł większość gór Polski, wspinał się zimą w Tatarach Polskich i Słowackich,na lodospadach w Słowackim Raju.

Piotr Picheta

piotr1

Członek Klubu Wysokogórskiego Kraków  i Krakowskiego Klubu OYAMA od wczesnego dzieciństwa. Na co dzień pracuje jako Kierownik Biblioteki Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii AGH w Krakowie. Z zamiłowania karateka – szczęśliwy posiadacz czarnego pasa (1 dan) w Oyama Karate. Amatorsko zajmuje się również poezją. Publikował swoje wiersze w almanachach poetyckich.

Zdobyte doświadczenie górskie: Uczestnik wyprawy w zachodnie pasmo Kakshaal TooAlpy Austriackie – Grossglockner (3798 m), trzytysięczniki w masywie Stubai, Alpy Zilertalskie - Ahronspitze 2973 m; Kaukaz – Kazbek (5047 m), Laila (4008 m) w masywie Gór Swaneckich; Góry Prokletije w Albanii, najwyższy szczyt w Masywie Olimpu – Mitikas (2917 m) i kilka niższych w masywie, a także liczne wspinaczki na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i w Tatrach.


Współpracują z nami

  • Łukasz Zioła
  • Tomasz Zaraś

Oraz Partnerzy

Poszukujemy ludzi chętnych do pomocy przy prowadzeniu serwisu Drytooling.com.pl! Sprawdź, co możesz zyskać...

  • Wspinasz się? Chodzisz po górach latem i zimą? Jeździsz na nartach?
  • Interesujesz się co się dzieje w świecie gór? Sprawdzasz portale internetowe w poszukiwaniu informacji?
  • Czytasz książki, czasopisma górskie?

Jeśli odpowiedziałeś(-aś) chociaż na jedno zdanie na tak, to znaczy że śmiało możesz do Nas pisać.