Log in
    

Testy na Drytooling.com.pl

Portal Drytooling.com.pl prowadzi dział poświęcony testom szeroko rozumianego sprzętu i odzieży outdoorowej. Sprzęt przez nas opisywany to sprzęt, który sprawdziliśmy w boju, który został wypróbowany w terenie a nie warunkach "labolatoryjnych". Testujemy robiąc to co lubimy czyli spędzając czas w górach, w skałach, nocując czy pod namiotem, czy w schronisku, zarówno latem jak i zimą.

Publikowanie własnego testu

U nas KAŻDY może opublikować test/recenzję sprzętu. Jesteś posiadaczem sprzętu, o którym nie pisaliśmy a chciałbyś się podzielić wrażeniami z jego użytkowania, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., przyślij na adres redakcji tekst (najlepiej wzbogacony o zdjęcia) a my go opublikujemy.

Z troski o jakość publikowanej treści, redakcja może odmówić umieszczenia tekstu jeśli pojawią się wątpliwości co do rzetelności materiału, plagiatu, etc. W takiej sytuacji oczywiście będziemy próbowali się skontaktować z autorem w celu wyjaśnienia wątpliwości.

Możliwość współpracy

Jesteś producentem, dystrybutorem sprzętu/odzieży outdoorowej? Chciałbyś dowiedzieć się co sądzą o Twoim sprzęcie użytkownicy? Skontaktuj się z nami, chętnie przetestujemy sprzęt w 'bojowych warunkach' i opublikujemy test na łamach naszego portalu i portali współpracujących z nami (goryonline.com, ceneria.pl, climb.pl, e-gory.pl)

Dotychczas testowaliśmy