Log in
    

Never Stop. The North Face inspiruje

Jak tłumaczy Jimmy Chin - „Hasło "Never Stop” dotyczy wykorzystania swojego potencjału w tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. Dla mnie, przez dużą część życia, oznaczało to wyznaczanie sobie coraz trudniejszych celów w górach. Podobne podejście miałem do rozwoju samego siebie jako fotografa. W efekcie mogłem spojrzeć na wspinanie z innej perspektywy i uwolnić swoją kreatywność.”

tnf reklama 

  • Informacja prasowa
Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Trailer - Frozen Titans

Zimą 2014 roku zespół Will Gadd, John Freeman, Sarah Hueniken i Katie Bono wytyczyli nową drogę Overhead Hazard (patrz news). Potrzebowali ponad 20 dni aby przygotować drogę do prowadzenia. 7 trudnych wyciągów pokonali w ciągu jednego dnia. Poniżej trailer filmu "Frozen Titans", który będzie opowiadał o tej drodze.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Desert Ice - zwiastun

W październiku 2014 Scott Adamson i Jesse Huey wybrali się do Zion w poszukiwaniu lodospadów. Na miejscu znaleźli lodospady do wysokości 230 metrów. Rekordowy okazał się The Zicicle (WI5, 68 m).

Zapraszamy do obejrzenia zwiastunu filmu Keitha Ladzinskiego. Premiera odbyła się 23 maja. Miejmy nadzieję, że film obejrzymy na którymś z licznych polskich festiwali ;).

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Zakopiańczycy

Klub Wysokogórski w Zakopanem jest najmniejszym polskim klubem ale zrzesza wyjątkowych ludzi. Wyprawy klubowe odnosiły światowe sukcesy podobnie zakopiańczycy jako członkowie innych wypraw. Pierwsze zimowe wejście na Manaslu czy pierwsze zimowe wejście na Cho Oyu to osiągnięcia "sztandarowe". `Film "Zakopiańczycy" przybliży to szczególne środowisko ludzi związanych w górami miejscem zamieszkania, pracą i pasjami. Zdecydowaną większość członków wypraw stanowili ratownicy TOPR i przewodnicy górscy związani ze sobą przyjaźniami i koleżeństwem na których to budowali swoje ogromne sukcesy.

Poniżej zwiastun filmu Jerzego Porębskiego

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

China Jam

SEAN: ...What I mean is that if you're looking for the summit of your dream's, you don't have to come here!

SOMEBADY: - SHUT UP!!!

Czyli czego możecie się spodziewać, gdy belgijsko-francuski zespół, w którym jest Sean Villanueva O'Driscoll, Nicolas Favresse, Stephane Hanssens i Evrard Wendenbaum. Stali bywalcy KFG pewnie wiedzą...

Fot. indiegogo.com

Dodatkowo film możecie wesprzeć finansowo. Już za 250 euro będziecie mieć nieprzyjemność zjedzenia kolacji z całą ekipą wyprawy. Dla ekstremalistów jest również opcja 1000 euro, w pakiecie "Climb with rockstar" :).

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Keeper of the Mountains

Któż kto interesuje się tematyką himalaizmu nie słyszał o Miss Elizabeth Hawley?. Od kilkudziesięciu lat jest stałym rezydentem w Kathmandu. Spisuje wszelakie osiągnięcia wypraw himalajskich. Kobieta instytucja. Niedługo ukaże się film dokumentalny o niej. Cóż... czekamy z niecierpliwością.

Więcej o Miss Elizabeth przeczytacie tutaj.

Młoda Elizabeth Hawley w Nepalu. Fot. allthingsalpine.com

Napisz komentarz (0 Komentarzy)