Log in
    

Kursy wspinaczkowe

Warsztaty wspinaczkowe - autoratownictwo (Kraków)
Środa 05 lipiec 2017, 06:15pm - 09:30pm
Odsłon : 1193

Warsztaty wspinaczkowe są do 2-4 godzinne zajęcia, na których powtarzamy operacje sprzętowe przydatne podczas wspinania. Zazwyczaj odbywają się one w godzinach wieczornych na Zakrzówku lub w podkrakowskich rejonach wspinaczkowych.

Cześć!
Czwarta część warsztatów będzie dotyczyła czynności autoratowniczych, takich jak :
- Opuszczanie partnera z górnego stanowiska
- podchodzenie na linie
- przejście przez węzeł, a następnie zjazd przez niego
Najpierw teoria, a później już w praktyce będziemy robić ćwiczenia

Szczegółowe informacje (i zapisy) znajdziecie na stronie wydarzenia na fb: Warsztaty wspinaczkowe - autoratownictwo.

Więcej informacji o warsztatach:

Jest to propozycja dla osób, które chcą sobie odświeżyć wiadomości z kursu (niestety jeśli regularnie nie ćwiczymy to wiedza techniczna "ucieka"). Każde takie warsztaty składają się z części teoretycznej (mały wykład), a później części praktycznej w której ćwiczymy wszystko. W trakcie lub w podsumowaniu omawiamy różne patenty wspinaczkowe związane z danymi zajęciami.

Na warsztatach pracujemy w grupach kilku lub kilkunastu osób na jednego instruktora. Wszystko oczywiście zależy od tematyki zajęć.

Szkolimy się zazwyczaj na krakowskim Zakrzówku lub w dolinkach podkrakowskich. Terminy poszczególnych warsztatów znajdziecie w sekcji terminy (kolumna "inne"). Każde warsztaty będą reklamowane w formie wydarzenia na facebookowej stronie szkoły wspinania drytooling.com.pl i tam też będą zapisy.

Szczegółowe informacje o tematyce warsztatów znajdziecie na dedykowanej stronie mojej szkoły wspinania: kursyskalkowe.pl.