Log in
    

Kursy wspinaczkowe

Kurs skałkowy (Kraków lub Sokoliki)
Od Poniedziałek 13 wrzesień 2021 -  09:00am
Do Piątek 17 wrzesień 2021 - 05:00pm
Odsłon : 1473

Kurs skałkowy (lub inaczej kurs wspinaczki skalnej)  to 6 dniowy kurs podczas którego nauczysz się podstaw wspinania na drogach sportowych, tradycyjnych i wielowyciągowych. Oprócz tego, że spędzisz sporo fajnego i intensywnego czasu w skałach to kurs jest „wejściówką“ do klubu wysokogórskiego lub późniejszego kursu taternickiego.

Szczegółowe informacje na temat kursu skałkowego w mojej szkole znajdziecie tutaj: kursyskalkowe.pl.

Czas trwania: 6 dni (z czego 5 w terenie). Opcjonalnie 8 dni (4 dni na Jurze, 4 dni w Sokołach)

Miejsce: zajęcia prowadzone są na Jurze południowej (okolice Krakowa) lub w Sokolikach (okolice Karkonoszy - zależy od terminu. Oczywiście na życzenie uczestników/pogody możemy zmienić miejsce na np. Jurę Północną/Sokoliki.

Ilość uczestników: maksymalnie czterech na jednego instruktora.

Cena kursu obejmuje: szkolenie przez instruktora wspinaczki, korzystanie z atestowanego sprzętu wspinaczkowego, materiały szkoleniowe. Ceny oscylują wokół 1200 zł w zależności od terminu.

Noclegi i wyżywienie we własnym zakresie - w razie czego polecam się zapoznać z tym artykułem: Możliwości noclegowe i żywienie dla wspinaczy w okolicach Krakowa.

Terminy: znajdziecie je (wraz z cenami) na podstronie Oferta/Terminy. Przy zgłoszeniu się 3-4 osób możemy umówić się na indywidualny termin.

Szczegółowe informacje na temat kursu skałkowego w mojej szkole znajdziecie tutaj: kursyskalkowe.pl.

 

Miejsce Kraków/Sokoliki