Log in
    

Kursy wspinaczkowe

Zimowe klasyki wspinaczkowe: M5+ do M7+ w polskich Tatrach
Poniedziałek 04 styczeń 2021, 07:30pm - 09:30pm
Odsłon : 151

W poniedziałek 4 stycznia chciałbym zrobić małą prelekcję na temat wspinaczkowych dróg zimowych w polskich Tatrach. Ze względu na obostrzenia to odbędzie się ona online. Zamierzam omówić na niej zimowe klasyki, już nie dla początkujących, ale też nie bardzo trudne. Tematyka prezentacji będzie jednak interesująca dla każdego, kto działa zimowo :-).

Póki jest problem z dostępem do Tatr Słowackich, to omówię tylko polską część Tatr (Dolinę Pięciu Stawów, Halę Gąsienicową i Morskie Oko. Myślę, że i tak będzie sporo dróg do zrobienia ?.

Wstępna lista dróg, które będę omawiał jest tutaj. Widzę jednak, że artykuł potrzebuje aktualizacji. Także jeśli macie własne propozycje, to spokojnie możecie wrzucać w ankietę, która będzie w dyskusji wydarzenia ?.

Drogi dla średnio zaawansowanych w Tatrach

Plan jest taki, że prezentacja zacznie się delikatnym wstępem. Później omówię drogi w poszczególnych dolinach. Postaram się dodać jeszcze parę sugestii, gdzie może być fajna przygoda.
Na koniec zrobimy sobie sesję pytań.

Liczę, że też sami będziecie mieć własne uwagi i patenty, które sobie omówimy online ?. Link do wydarzenia online na facebooku znajdziecie poniżej (tam będą najbardziej aktualne informacje o prelekcji);'

Wydarzenie na fb

Pozdrawiam serdecznie
Damian