Log in
    

"ABC WSPINANIA" - szkoła wspinania Krzyśka Wróbla

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Podstawową działalnością ABC WSPINANIA jest szkoła wspinania.

Organizujemy kursy wspinaczkowe w oparciu o programy szkoleń PZA. Szkolimy w kraju i za granicą. Nasze szkolenia ukierunkowane są na osoby chcące od podstaw nauczyć się techniki wspinaczki i asekuracji.
Dla nas nie jest przeszkodą Twój brak jakiegokolwiek doświadczenia,  wiek 16 czy 55 lat, płeć czy waga. Dla osób chcących dalej, szybciej rozwijać się wspinaczkowo organizujemy corocznie wyjazdy w różne rejony wspinaczkowe Europy.
Od 2002 roku szkoła posiada własną bazę w Rzędkowicach w jednym z najpopularniejszych rejonów wspinaczkowych i szkoleniowych Polski.
ABC WSPINANIA posiada własną dużą ścianę wspinaczkową Fabryka Mocy w Gliwicach (700 m2).

Szkołę prowadzi Krzysztof Wróbel Instruktor PZA z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem wspinaczkowym, posiadający zarówno licencję Polskiego Związku Alpinizmu jak i uprawnienia państwowe UKFiS. Jest też sędzią wspinaczki sportowej PZA oraz ekiperem PZA
Generalnie szkolę osobiście, ale współpracuję również z instruktorami Klubu Wysokogórskiego w Gliwicach i Katowicach gdzie często również szkolę na ich kursach.  W kursach organizowanych przez ABC Wspinania uczestniczyło już ponad pół tysiąca osób głównie z Polski, ale również  z Wielkiej Brytanii, Irlandii i Niemiec. Ich opinie to nasza najlepsza rekomendacja.

Ponad 3000 dróg wspinaczkowych przebytych w kilkudziesięciu rejonach wspinaczkowych Europy od Hiszpanii po Krym  to Nasza baza doświadczenia i wiedzy którą chcę Wam przekazać.
Szkoła wyposażona jest w atestowany sprzęt spełniający wymogi norm CE i UIAA, do szkolenia używamy doskonałych niemieckich lin firmy Edelrid. Cały posiadany sprzęt i różnorodne materiały szkoleniowe są do dyspozycji kursantów. Przy szkoleniu uwzględniamy uwagi i potrzeby kursantów, jesteśmy otwarci na ich oczekiwania.
Profesjonalne podejście do szkolenia, brak dystansu i uśmiech to gwarancja bezpiecznej i wspaniałej przygody którą stanie się tydzień spędzony na Naszym kursie a to tylko początek przygody która stanie się od tego momentu Twoją pasją.

Wspinanie Twój nowy sposób na życie.

Serdecznie wszystkich zapraszam do skorzystania z naszej oferty.
Krzysztof Wróbel

Szkoła posiada uprawnienia PZA
Szkoła posiada uprawnienia UKFiS.

Adres:

Baza szkoły
42-421 Rzędkowice, ul. Jurajska 47
(Jura Krakowsko-Częstochowska, ok. 12 km na północ od Zawiercia)

Kontakt:

Strona internetowa:  http://www.abcwspinania.info
mailto: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 609 465237

Strona WWW:

http://www.abcwspinania.info

Dodatkowe informacje:

Noclegi dla wszystkich uczestników są po 20 zł. Chyba, że chcecie spać w innym miejscu.
Trzeba zabrać śpiwór, łazienka, kuchnia do dyspozycji , jest możliwość zamówienia obiadów w Agroturystyce nieopodal, sklep spożywczy jest 100m dalej , całkiem nieźle zaopatrzony.
Co do sprzętu wspinaczkowego. Wypada mieć butki wspinaczkowe. Reszta sprzętu jest na miejscu, nie ma potrzeby robić innych zakupów sprzętowych.
Zajęcia zaczynają się generalnie ok. 9- rano. Trzeba zabrać plecak ok. 30-40 l. i kurtkę przeciwdeszczową,

Tak jak to jest przyjęte w większości szkół wspinaczkowych warunkiem rezerwacji miejsca na kursie jest wpłata zaliczki w wysokości 150 zł od osoby.
Aktualna cena jest podana na stronie internetowej - 730 zł. ( plus 23% VAT )  (w tym zaliczka) . Od 1.stycznia 2011 kursy zostały obłożone podatkiem VAT.
Podaję dane do dokonania wpłaty:

Krzysztof Wróbel
ul. Jurajska 47, Rzędkowice
Mbank rach nr  26 1140 2004 0000 3802 7077 1317
Przy wpłacie w uwagach proszę wpisać termin i nazwisko.

Jeżeli macie jakieś pytania to proszę o maila lub telefon.
Z naszej strony proszę pobrać druk zgłoszenia (http://abcwspinania.info) i wypełniony przywieźć z  sobą na kurs. Osoby niepełnoletnie pobierają i przywożą z sobą także zgodę rodziców.
Proszę przesłać mailem jakiś numer kontaktowy do siebie, bo różne rzeczy się zdarzają i czasem kontakt telefoniczny może być potrzebny.

Galeria zdjęć