Log in
    

Hardrock-wspinanie.pl

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jan KuczeraJan Kuczera

Instruktor Wspinaczki Sportowej
Animator Sportu, Instruktor Technik Linowych
Obecnie odbywam kurs na Instruktora Wspinaczki Wysokogórskiej PZA

Wspinanie to dla mnie nie tylko sport, ale przede wszystkim pasja, którą chciałbym się z Wami podzielić. Posiadam doświadczenie zarówno we wspinaczce sportowej skałkowej jak i górskiej letniej, i zimowej w różnych górach świata, także tych najwyższych. Mam na swoim koncie nowe drogi i szybkie powtórzenia trudnych dróg w Tatrach, Górach Szkocji, Dolomitach, Alpach Julijskich i Francuskich, w Kirgijskim Pamiro-Alaju i w Karakorum w Pakistanie.

Relacje z moich wspinaczkowych przygód publikowane były w krajowych oraz międzynarodowych czasopismach: „Góry”, „Magazyn Górski”, „Taternik”, ”American Alpine Journal”, „Climb”. Ponadto dla czasopisma „Góry” redagowałem artykuły o drogach wspinaczkowych w Tatrach. Wspomnieniami z moich wypraw dzieliłem się w trakcie prelekcji o tematyce podróżniczo-wspinaczkowej w Klubach Wysokogórskich, Wagabundzie czy podczas Krakowskiego Festiwalu Górskiego. Za niektóre górskie przejścia zdobyłem lub byłem nominowany do „takich czy owakich” nagród środowiska wspinaczkowego, ale przede wszystkim dały mi one dużo radości, a to jest we wspinaniu najważniejsze.
Alex Lowe, jedna z legend światowego wspinania mówił, że „najlepszym wspinaczem jest ten, któremu wspinanie sprawia najwięcej radości” i ja się z nim w pełni zgadzam.

Adres:

Kontakt:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mobile: +48 605 157 424

Strona WWW:

hardrock-wspinanie.pl