Log in
    

O blogu

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Witaj na drytooling.com.pl. Przypuszczam, że chcesz dowiedzieć się kto stoi za tym wszystkim lub chcesz skontaktować się w jakiejś sprawie?

Nazywam się Damian Granowski i od stycznia 2010 prowadzę drytooling.com.pl. Początkowo strona miała formę serwisu wspinaczkowego, ale z czasem ekipa się wykruszyła (dzieci, inne zobowiązania). Ja swoich "dzieci" nie porzucam tak łatwo, więc od pewnego czasu drytooling.com.pl mógłby być właściwie moim blogiem. Prowadzenie tej strony sprawia mi mnóstwo radości, jest też nieco czasochłonne. Satysfakcja jest jednak ogromna :-).

Drytooling.com.pl jest aktualnie czytany przez kilkanaście tysięcy czytelników miesięcznie (stan na sierpień 2019). Zobacz artykuł na pięciolecie strony. Drytooling.com.pl znajdziesz też na facebooku i G+. Firmy zainteresowane współpracą reklamową zapraszam tutaj.

Czasem otrzymuję maile od czytelników z najróżniejszymi pytaniami, korektami na stronie, itp. Staram się odpowiedzieć na nie wszystkie, lecz może trochę zająć. Jeśli tylko masz pytania, propozycje dla mnie, to nie wahaj się napisać :-).

Wiele pytań czytelników zostało przekutych na wyczerpujące artykuły poradnikowe. Ich listę znajdziesz tutaj.


Eiger in eye :-). Fot. Tadeusz Grzegorzewski

Wspinam się od 21 czerwca 2005 roku. Swego czasu zdecydowałem się porzucić słabo zapowiadającą się karierę urzędnika, na rzecz zostania instruktorem wspinaczki. W 2010 zrobiłem kurs instruktora sportu o specjalności wspinaczka sportowa. Nie ograniczam się jednak tylko do wspinania sportowego. Wspinam się latem i zimą. W skałka i górach. Na własnej jak i na drogach obitych. Uwielbiam drytooling i zimową mikstową wspinaczkę w Tatrach. Idealnie jeśli można je połączyć z nartami skiturowymi.

We wspinaniu uwielbiam przygodę, a jeśli chodzi o cyferki (które są tylko środkiem, nie celem) to:

- VI.3+ OS, 7b+ OS, VI.5 RP;

- M9 + OS, M12 RP;

- Kilkanaście dróg zimą (do M8) i latem (do VIII) w Tatrach.

Aktualnie szkolę ludzi w skałach, poprzez moją szkołę wspinania, więc jeśli tylko czujesz, że chciałbyś się ze mną czegoś nauczyć lub po prostu powspinać się to dzwoń (794010870), a umówimy się na świetne dni w skałach (zimą również na drytooling). Po za tym prowadzę sekcje wspinaczkowe na sztucznej ścianie w Krakowie, a zimą sekcje drytoolowe na krakowskim Zakrzówku.

Dodatkowo prowadzę anglojęzycznego bloga WinterClimb.com, głównie o tematyce zimowej, ale w "Hydeparku" znajdziesz też trochę o letnim wspinaniu.

Poza blogiem jestem także aktywny na Facebooku i G+. Jeśli bardzo zależy Ci na szybkim kontakcie, to najłatwiej będzie do mnie zadzwonić (794-010-870).

Bez względu na to, czy do mnie napiszesz, bardzo się cieszę, że jesteś Czytelnikiem mojej strony. Dziękuję!

Damian Granowski

Jeśli masz pomysł na kolejny wpis na drytooling.com.pl, propozycję współpracy lub po prostu chcesz utwierdzić mnie w przekonaniu, że warto prowadzić tą stronę – to śmiało kontaktuj się ze mną. Ale miej proszę na uwadze, że możesz trochę poczekać na moją odpowiedź (zazwyczaj do dwóch tygodni).