Logo

7 lat drytooling.com.pl

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Nowy Rok to dobra okazja do podsumowań. Zważywszy, że dziś mija okrągłe 7 lat działania strony to jest co świętować :-). Przez ten okres wizja drytoolingu kilka razy się zmieniała (wygląd też) i dziś jest to właściwie mój blog, gdzie staram się wrzucać coś ciekawego, ze sfery outdooru.

Muszę przyznać, że z roku na rok jest tu coraz więcej treści, która – patrząc po statystykach i odzewie czytelników – komuś się przydaje. Statystyki sobie rosną, ale one co najwyżej mogą połechtać trochę moje ego. Tym co naprawdę sprawia satysfakcję jest wdzięczność czytelników w emailach, czy podczas rozmów w skałach/górach.

Gdy zaczynaliśmy (w parę osób) w 2010 to szliśmy w kierunku portalu informacyjnego. Czas pokazał, że na dłuższą metę to nie ma sensu i przyszłość jest raczej w wartościowej (ponadczasowej treści). Kilka lat temu – w porównaniu do dzisiaj – takich artykułów było niewiele w internecie.

Dziś treści jest naprawdę wiele i nierzadko do jednej drogi wspinaczkowej mamy kilka opisów, schematów, itp. Jeśli chcemy kupić np. plecak, to znajdziemy kilkanaście poradników na ten temat. Znając angielski to właściwie możliwości mamy niewyczerpane.

Kończąc ten monolog to w 2017 roku będę chciał wrzucać artykuły poradnikowe, opisy dróg wspinaczkowych, skitur, testy sprzętu, itp.. Tematów na artykuły jest mnóstwo i właściwie ogranicza mnie czas, który muszę dzielić pomiędzy pracę instruktorską, wspinanie :-). Jeśli macie swoje sugestie artykułów to zapraszam do podzielenia się nimi w komentarzach.

Przy okazji chciałbym podziękować wszystkim czytelnikom za pozytywny odzew!

Damian Granowski

Na koniec mała reklama ;-). Wspomniana wyżej praca to głównie szkolenia wspinaczkowe, sekcje wspinaczkowe w Krakowie i warsztaty wspinaczkowe w ramach mojej szkoły wspinania drytooling.com.pl. Jest to etap finalny mojej wizji sprzed 7 lat, gdy chciałem zacząć „żyć ze wspinania”. Pomysł polegał na tym, aby uczyć ludzi wspinania plus zapewniać im materiały szkoleniowe (w postaci strony drytooling.com.pl), na zasadzie win&win (obie strony wygrywają… wiem, że brzmi to jak z jakiegoś wykładu coachingowego, ale nie potrafię znaleźć lepszego określenia). W 2016 to marzenie się ziściło i zapraszam wszystkich chętnych do nauki wspinania :-). Moje propozycje znajdziecie tutaj: Szkoła wspinania drytooling.com.pl. Posiadaczy konta na twarzoksiążce zapraszam do polubienia poniższego profilu.

Drytooling.com.pl 2010-... © Damian Granowski