Log in
    

Kursylawinowe.pl

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Kursylawinowe.pl to trwająca od 8 lat akcja promocji świadomości zagrożeń związanych z bezpieczną eksploracją gór zimą. Przez ten czas w organizowanych w ramach akcji szkoleniach lawinowych, skiturowych i skialpinistycznych wzięło udział ponad 1300 osób! 99% uczestników poleca szkolenia, wśród ich największych zalet wymieniając: doświadczenie prowadzących, program i przystępność.* W sezonie 2015/2016 szkolenia odbywają się w nowej, dynamiczniejszej formule, która pozwala w efektywniejszy i ciekawszy sposób przekazać uczestnikom wiedzę i umiejętności potrzebne w czasie wypraw w wyższe partie gór.

kursy lawinowe

*Dane na podstawie ankiety przeprowadzonej w 2015 roku wśród uczestników szkoleń ze wszystkich lat

Oferta

kursy lawinowe (11 terminów)

kursy skiturowe (2 terminy)

kursy skialpinistyczne (2 terminy)

Wszystkie szkolenia trwają 3 dni (piątek - niedziela) i prowadzone są przez doświadczonych ratowników TOPR. Bazą większości kursów jest Schronisko Murowaniec na Hali Gąsienicowej, w przypadku wycieczek skiturowych odwiedzamy schroniska w Dolinie Pięciu Stawów, na Hali Kondratowej i Hali Ornak. Szczegółowe informacje na temat programu szkoleń znaleźć można na stronie www.kursylawinowe.pl

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona WWW

www.kursylawinowe.pl

www.facebook.com/lawiny

www.instagram.com/kursylawinowe.pl