Logo

Oficjalna światowa premiera Into the Mind w Krakowie

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 28 września 2013, w kinie Kijów. Centrum w Krakowie będzie można poczuć pierwszy, chłodny oddech zimy. Na ekranie zagości bowiem światowa premiera długo zapowiadanej produkcji „Into The Mind” autorstwa  kanadyjskiej wytwórni Sherpas Cinema – twórców wielokrotnie nagradzanego na całymświecie filmu narciarskiego „All I Can”.

Redakcja portalu HiverMAG.pl, we współpracy z wytwórnią Sherpas Cinemaprzygotowuje dla wszystkich fanów narciarstwa specjalne wydarzenie – światową premierę najnowszego dzieła autorów słynnego już filmu „All I Can”. Poza Krakowem,projekcja „Into The Mind” będzie miała miejsce jednocześnie w kilku wybranych miejscach na świecie, a tym samym, 28 września krakowscy widzowie będą jednymiz pierwszych, którzy zobaczą film. Olbrzymi ekran kina Kijów.Centrum pozwoli w pełni docenić operatorski kunszt filmowców Sherpas Cinema oraz niesamowite umiejętnościzgromadzonej przy tym projekcie grupy sportowców.

Ekipa Sherpas Cinema oraz najlepsi narciarze ekstremalni przemierzyli świat wzdłuż i wszerz poszukując najbardziej spektakularnych miejsc do jazdy na nartach i najgłębszego śnieżnego puchu. Odwiedzili miejsca tak odległe jak Boliwia, Himalaje czy mekkę wszystkich freeriderów jaką ciągle pozostaje Alaska. Będący efektem tych podróży film „Into The Mind” próbuje odpowiedzieć na pytanie co sprawia,że niektórzy dobrowolnie narażają się na niebezpieczeństwo i pokonują swoje słabości. Co powoduje, że przez kilkadziesiąt sekund zjazdu czują się jak prawdziwisuperbohaterowie? Autorzy wielokrotnie nagradzanego filmu „All I Can”, w swoim najnowszym dziele zabiorą widzów w podróż nie tylko do najbardziej oddalonych miejscna kuli ziemskiej, ale także odkryją co dzieje się umysłach sportowców dokonujących niemożliwego.

Przed premierą, w hallu kina Kijów.Centrum każdy będzie mógł z bliska przyjrzeć się najnowszym kolekcjom nart służącym do freestyle’u, freeride’u i skitour’u, freeride’owymsnowboardom, obejrzeć niezbędny w zimowych eskapadach sprzęt górski czy zasięgnąć informacji o bezpieczeństwie w górach. Po projekcji, w kinie odbędzie się obowiązkowe afterparty, które  będzie najlepszą okazją do wznoszenia toastów za śnieżną zimę!

Plan wydarzenia:

16:00 - otwarcie wydarzenia i wystawy (wstęp wolny)

20:00 - początek projekcji (wstęp biletowany)

22:30 - początek afterparty (OFF Kijów Klub)

Bilety:

Przedsprzedaż w dniach 20.08.2013 – 03.09.2013 w cenie 15 PLN

Sprzedaż w dniach 04.09.2013 – 28.09.2013 w cenie 19 PLN

Bilety dostępne są w kasie kina Kijów.Centrum (al. Krasińskiego 34, Kraków) oraz w

systemie sprzedaży internetowej https://ekobilet.pl/kino-kijow/w-dniu/2013-09-28.

Dodatkowe informacje:HiverMAG.pl, Facebook.com/hivermag, 

Strona wydarzenia na Facebook’u: http://bit.ly/IntoTheMindWorldPremiere

Drytooling.com.pl 2010-... © Damian Granowski