Log in
    

Dla osób, które chcą być na bieżąco z wartościowymi treściami z drytooling.com.pl przygotowałem specjalny newsletter, na który wysyłam linki o ciekawszych artykułach, które ukazały się na stronie. Zachęcam do zapisania się, zwłaszcza osoby, które z różnych powodów nie przepadają za serwisami społecznościowymi typu fb, g+, twitter.
Subskrypcja
Polecane artykuly
Wpisując się na ten newsletter będziesz otrzymywał mailowe powiadomienia o ciekawych artykułach pojawiających się na serwisie drytooling.com.pl. Zazwyczaj będą to artykuły fachowe, newsy o zacnych przejściach, informacje o warunkach w Tatrach, ciekawe filmy dostępne online. Rzadziej info o nowych funkcjonalnościach na serwisie. Nachalna reklama? Nie wykluczam ;), jeśli będzie przeszkadzała, to zawsze można się wypisać :-).

Pozdrawiam serdecznie
Damian Granowski
Sekcje i wyjazdy DT
Ta lista mailingowa powstała dla wszystkich tych osób, które nie są wstanie przychodzić do mnie na zakrzówkowe sekcje drytoolowe w środy wieczorem. Będę tutaj wysyłał informację o nieregularnych zajęciach drytoolowych w innych dniach (np. weekendy). Również będą tutaj podawał informacje o kursach drytoolowych w weekendy.
 
Zapraszam wszystkich zainteresowanych :)
Damian Granowski