Log in
    

Blondas.pl - "Sudecka Szkoła Wspinaczki" - Jarka Liwacza

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jarek Liwacz - właściciel Sudeckie szkoły wspinaczkowejBlondas.plWspinam się od 1982 roku. Sportową formę szlifowałem w Sokolikach i innych europejskich ogródkach skałkowych a górskie doświadczenie zdobywałem w Tatrach, Dolomitach, Alpach, jordańskim Wadi Rum oraz kalifornijskim Yosemite.

Jestem licencjonowanym Instruktorem Polskiego Związku Alpinizmu nr 362 oraz Instruktorem Sportu o specjalności Wspinaczka Sportowa nr 343/K/2005.

Sudecką Szkołę Wspinaczki założyłem, aby szkolić osoby, które podobnie jak ja zakochały się w górach i skałach.
Chcę przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie, aby pasjonaci wspinaczki mogli jak najdłużej cieszyć się wspinaniem.

Szkolę w Sokolikach, najpiękniejszych, granitowych skałach w Polsce. Niepowtarzalny charakter skrytych w lesie turni, daje przedsmak górskiej wspinaczki. Jest to doskonały poligon przygotowujący do wspinaczki w Tatrach i innych górach. Tylko tutaj nauczysz się technicznej wspinaczki w najróżniejszych formacjach skalnych oraz pewnego osadzania punktów asekuracyjnych w rysach.

Głównie szkolę osobiście, ale czasem wspomagają mnie koledzy (instruktorzy), których darzę takim zaufaniem, że powierzyłbym im swoje dzieci.
Podsumowując szkolenie prowadzą wyłącznie najlepsi instruktorzy z wykorzystaniem atestowanego sprzętu asekuracyjnego, spełniającego normy bezpieczeństwa CE oraz UIAA.

Serdecznie zapraszam w Sokoliki, Blondas

Szkoła posiada uprawnienia PZA
Szkoła posiada uprawnienia UKFiS.

Adres:

Jelenia Góra

Kontakt:

tel.: 607 343 020, GG: 3667323, skype: liwacz, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona WWW:

www.blondas.pl

Dodatkowe informacje:

Galeria zdjęć