Log in
    

Szkoła wspinania CERRO

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Cześć nazywam się Paweł Mielnikow jestem Instruktorem Wspinaczki Skalnej PZA o nr leg. 413 oraz pozsiadam uprawnienia UKFiS Instruktora Sportu o specjalizacji Wspinaczka Skałkowa nr leg. 1670/PAS/2009.

Ze wspinaniem zetknąłem się po raz pierwszy w 2002 roku, na kursie wspinaczki skalnej w KW Kraków i od tego momentu zafascynowałem się tym sportem, który z czasem stał się dla mnie sposobem na życie.

Wspinanie łączę z pasją do gór i podróży odwiedzając liczne rejony skalne i górskie. Wspinałem się w Tatrach, Alpach, Dolomitach jak również w Górach Skalistych i w Patagonii, a także w licznych ogródkach skałkowych na świecie.

Całą moją wiedzę i doświadczenie chciałem przekazać właśnie Tobie, dlatego też zapraszam na kursy i obozy wspinaczkowe Szkoły Wspinania CERRO.

Szkolimy zarówno w Polsce - na Jurze Krakowsko Częstochowskiej oraz w Sokolikach, jak również w ogródkach skałkowych krajów basenu morza śródziemnego. Od egzotycznego i fascynującego Maroka, przez zrelaksowaną Hiszpanię, inspirującą Italię czy energetyczną Turcję i Grecję.

Zachęcam do podjęcia wspinaczkowego wyzwania i do odkrycia wielkiej pasji.

Oferta

Kursy po drogach ubezpieczonych - pierwsze kroki w skałach
Kursy po drogach nieubezpieczonych - wspinanie na własnej protekcji
Kurs skałkowy - standardowy kurs  6-dniowy wg programu PZA
Kurs pełny Jura + Sokoły - rozszerzona wersja kursu 6-dniowego
Szkolenia z autoratownictwa
Szkolenia do prac na wysokości
Treningi wspinaczkowe - Kraków
Obozy wspinaczkowe

Szkoła Wspinania CERRO posiada licencję Polskiego Związku Alpinizmu, co jest gwarancją jakości, fachowości, merytoryczności i bezpieczeństwa pod czas szkolenia. Każdy z naszych kursów spełnia najwyższe kryteria, szkolimy przez cały rok w Polsce i za granicą. Zapraszam

Imię i nazwisko: Paweł Mielnikow

Uprawnienia: IWS - PZA nr leg. 413

IWS nr leg. 1670/PAS/2009

Przynależność klubowa Kw Kraków

Rejon działania: Polska - Jura Krakowsko Częstochowska, Sokoliki; za granica basen morza śródziemnego - Maroko, Hiszpania, Włochy, Turcja, Grecja

Szkoła wspinania CERRO www.cerro.eu / www.cerro.pl
Dane kontaktowe +48501937021Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.