Logo

Szkoła Wspinania Drytooling.com.pl

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wspinanie to niesamowity sport. Niestety nie należy ono do najbezpieczniejszych i wybór samokształcenia się, nie jest najlepszą opcją. Sam przerabiałem ten temat i wiem, że nic nie zastąpi szkolenia pod okiem profesjonalisty. Dla mnie najwięcej satysfakcji sprawia wspinanie w górach i ono jest najbardziej wymagające. Chciałem również ułatwić rozpoczęcie tej przygody innym, więc uruchomiłem w 2010 roku stronę drytooling.com.pl. Rok później zostałem instruktorem wspinaczki sportowej (nr leg. 6441/PAS/2010). 

Od tego czasu prowadzę własne sekcje wspinaczkowe w Krakowie (w CWF), a w sezonie letnim szkolę ludzi w skałach. W czerwcu tego roku zakończyłem kurs instruktora wspinaczki skalnej PZA (pozostaje mi zrobić jeszcze staże instruktorskie).

Myślę, że przez ten czas udało mi się zdobyć niezbędne doświadczenie, aby otworzyć szkołę wspinania, gdzie będziecie mogli nauczyć się podstaw bezpiecznego poruszania się w wertykalnym świecie. Oprócz tego będę starał się prowadzić nietypowe szkolenia / warsztaty / wyjazdy wspinaczkowe, które pozwolą wam osiągać kolejne poziomy wtajemniczenia we wspinaniu.

Zapraszam serdecznie! 

Damian Granowski

Adres:

Kraków

Kontakt:

mailto: damian[malppa]drytooling.com.pl
tel. 794010870

Strona WWW:

Kursyskalkowe.pl

Drytooling.com.pl 2010-... © Damian Granowski