Logo

Świat wielkich gór i podróży ponownie zawita do Łazisk Górnych

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniach 11-12 października 2013r. w Miejskim Domu Kultury w Łaziskach Górnych odbędzie się trzecia edycja Łaziskiego Festiwalu Górskiego "Pod Górę". W tym roku organizatorzy przewidzieli dwa dni festiwalowych wrażeń.

Jak co roku, i tym razem na amatorów gór wysokich oraz wszelakich form podróżowania czeka w drugi weekend października wiele niespodzianek. Swój udział zapowiedzieli goście festiwalowi z najwyższej półki z gwiazdą festiwalu Krzysztofem Wielickim na czele. Tematyka gór wysokich, podróży, żeglarstwa oraz biegania. Liczne, jak w poprzednich edycjach konkursy z nagrodami dla widzów festiwalu. Smaczny poczęstunek. Wystawa fotografii górskiej oraz wiele innych atrakcji. Organizatorzy zapraszają również wszystkich chętnych do wysyłania prac w konkursie fotograficznym oraz zgłaszania swoich wypraw w konkursie na najciekawszą wyprawę o nagrodę "Złotej Hołdy".

Impreza jest całkowicie bezpłatna. Sala Miejskiego Domu Kultury w Łaziskach Górnych już czeka na zapełnienie przez pasjonatów gór i podróży.

Wszelkich informacji na temat festiwalu można szukać na stronie: www.pod-gore.pl, oraz na facebooku: www.facebook.com/podgore.

Zapraszamy!

Poniżej krótkie podsumowanie w zeszłorocznej edycji:

Drytooling.com.pl 2010-... © Damian Granowski