Log in
    

Coraz bardziej filmowo na KFG - konkurs "Górski ekspres"

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

kfg-logo

Na 8. Krakowskim Festiwalu Górskim równolegle do konkursu polskich filmów o Grand Prix KFG 2010 i Międzynarodowego Konkursu Filmowego (tegoroczna nowość) filmowcy będą mieli okazję powalczyć w jeszcze jednym filmowym "(mini)wyścigu" pt. "Górski ekspres".

 

kfg-logo

"Górski ekspres" to kolejna propozycja dla entuzjastów sportów górskich. Zatem, jeśli jesteś miłośnikiem wspinania, freeride'u, slacka czy innej górskiej aktywności, a do tego masz głowę pełną pomysłów to ten konkurs jest właśnie dla ciebie!

W konkursie mogą wziąć udział maksymalnie 60-sekundowe filmiki, również te nakręcone telefonem komórkowym. Autorzy mają pełne pole do popisu, mogą wybrać dowolną tematykę związaną z górską przygodą. Mile widziany suspens.

Nadesłane filmy będzie można na bieżąco oglądać na stronie poświęconej konkursowi. Spośród tych propozycji redakcja wybierze najlepsze produkcje, które pokazane zostaną na 8. Krakowskim Festiwalu Górskim i ubiegać się będą o Nagrodę Publiczności "Górskiego ekspresu". Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody.

Założenia techniczne:

  • maksymalny czas trwania 60 sek.

  • maksymalny rozmiar pliku - 200 MB

  • filmy zostaną umieszczone w katalogu KFG w serwisie Vimeo

Na filmy czekamy do 26 listopada.

Uwaga: Autorzy filmów zgadzają się na udostępnienie filmów w internecie oraz na publiczny pokaz podczas KFG.

Jednocześnie KFG oraz wspinanie.pl zastrzegają sobie prawo do wykorzystania filmów w celach promocyjnych.

W celu zgłoszenia filmu do konkursu prosimy o kontakt na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub przesłanie płytki z filmem na adres: ul. Grzegórzecka 59, pok. 13, 31-559 Kraków.

Źródło: wspinanie.pl