Log in
    

XV Memoriał Bartka Olszańskiego w Dolinie Kieżmarskiej

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

XV Memoriał Bartka Olszańskiego odbędzie się w terminie 09 – 11 grudnia 2016 r. w Dolinie Białej Wody Kieżmarskiej, na ścianie masywu Jastrzębiej Turni, która gościła Nas kilka lat temu. Dzięki pomocy niezastąpionego Antona Suchego rejon wzbogacił się o kilka dodatkowych dróg. 

Informacje ogólne:

Termin nadsyłania zgłoszeń:

Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko, wiek, przynależność klubową, miejscowość oraz potwierdzenie opłaty memoriałowej, prosimy przesyłać wyłącznie drogą mailową do 06/12/2016 na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone drogą elektroniczną.
Jeżeli zawodnicy będą przyjeżdżać z osobami towarzyszącymi prosimy o podanie w zgłoszeniu danych tych osób. Ze względu na logistykę zawodów ilość uczestników jest ograniczona, o wpisaniu na listę startową będzie decydować kolejność zgłoszenia.
Gdyby ktoś rezygnował z udziału prosimy o przesłanie w tej sprawie maila.
Opłata startowa i zakwaterowanie:
Opłata startowa dla zawodników wynosi: 20€ od zawodnika, 30€ od zawodnika z 1 osobą towarzyszącą. Noclegi oferuje schronisko Chata Przy Zielonym Stawie, płatne we własnym zakresie (14€ - nocleg we własnym śpiworze + śniadanie). 

Numer konta na które należy kierować wpłaty:
INGBPLPWPL 33 1050 1474 1000 0090 6622 6425
Marta Zwierżańska-Olszańska
os. Pardałówka 1/16
34-500 Zakopane

Opłata obejmuje: wpisowe, impreza integracyjna, gadżety memoriałowe.
Dla uczestników MBO i osób towarzyszących będą zarezerwowane miejsca w schronisku. Obiekt posiada ograniczoną ilość miejsc noclegowych na łóżkach, więc decyduje kolejność zgłoszeń.
Ze względów organizacyjnych prosimy o przybycie do schroniska w piątek (09/12/2016).
Tylko osoby, które dokonają zgłoszenia do 06/12/2016 oraz dokonają opłaty startowej będą wpisane na listę startową; informacja o przyjęciu na Memoriał będzie wysyłana mailem na adres podany w zgłoszeniu.
Ubezpieczenie indywidualne: każdy uczestnik musi posiadać indywidualne ubezpieczenie górskie ważne na terenie Tatr Słowackich w czasie trwania Memoriału Bartka. Ubezpieczenie musi obejmować: koszty górskiej akcji ratunkowej bez użycia śmigłowca, koszty górskiej akcji ratunkowej z użyciem śmigłowca, koszty leczenia oraz koszty następstw nieszczęśliwych wypadków na terenie Tatr Słowackich. Prosimy o zabranie ze sobą ważnej polisy w celu okazania jej przy rejestracji zawodnika. W przypadku braku polisy zawodnik nie będzie dopuszczony do startu. Przypominamy, że ubezpieczenie obowiązuje również osoby towarzyszące.

Program zawodów

09/12/2016 piątek
od 17:00 Zakwaterowanie
20:00 Otwarcie biura zawodów, zebranie
10/12/2016
08:00 rozpoczęcie XV MBO
16:00 zakończenie pierwszego dnia
19:00 kolacja integracyjna - Gość Memoriału 
11/12/2016
08:00 kontynuacja XV MBO
16:00 zakończenie XV MBO

Telefony kontaktowe: Marta Olszańska tel.kom. +48 607 079 420.

Regulamin zawodów

• Formuła zawodów jest otwarta – zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Każdy z zawodników będzie miał szansę zmierzyć się ze wszystkimi drogami.
• Szczegóły dotyczące sędziowania, punktacji itp. zostaną podane najpóźniej w dniu rozpoczęcia Memoriału.
• Obowiązuje zakaz używania ostróg w rakach.
• Obowiązuje nakaz używania kasków (obowiązuje również osoby towarzyszące!).
• Obowiązuje dowolność w używaniu dziabek (ze smyczkami, bez smyczek).
• Zawodnicy muszą mieć ukończone 18 lat. Zawodnicy biorą udział w Memoriale na własną odpowiedzialność i ryzyko. Zawodnicy muszą posiadać indywidualne ubezpieczenie górskie ważne na terenie Słowackiego Raju w okresie trwania Memoriału Bartka. Ubezpieczenie musi obejmować: koszty górskiej akcji ratunkowej bez użycia śmigłowca, koszty górskiej akcji ratunkowej z użyciem śmigłowca, koszty leczenia oraz koszty następstw nieszczęśliwych wypadków. Prosimy o zabranie ze sobą ważnej polisy w celu okazania jej przy rejestracji zawodnika. W przypadku braku polisy zawodnik nie będzie dopuszczony do startu. Osoby posiadające ważne ubezpieczenie ALPENVEREIN proszone są o zabranie ze sobą ważnej polisy i okazanie jej przy rejestracji.
• Każdy zawodnik powinien posiadać własny atestowany sprzęt osobisty: uprząż, raki, czekany, karabinki osobiste, kask. Zawodnicy asekurują się nawzajem.
• Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie zawodów.

Czekamy na Was!