Log in
    

Cykl spotkań górskich online

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Cykl spotkań górskich online „…daj się zainspirować” to pierwszy taki projekt w Polsce, który ma na celu umożliwienie uczestnictwa pasjonatom górskim w prelekcjach o tematyce górskiej oraz podróżniczej.

Olbrzymią wartością projektu jest fakt, iż spotkania te będą się odbywały za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu każdy mieszkaniec Ziemi będzie miał możliwość uczestniczenia w takim spotkaniu, niezależnie od tego, w jakim miejscu będzie się aktualnie znajdował.

Często bywa tak, że z chęcią wzięlibyśmy udział w prelekcji jakiejś wybitnej osoby ze świata górskiego, jednak ze względu na miejsce spotkania nie jesteśmy w stanie tam dobrzeć. Projekt Gór Fanów zakłada, że od dzisiaj każda chętna osoba będzie mogła w zaciszu swojego mieszkania lub dowolnie wybranego miejsca wziąć udział w takiej prelekcji. Jedynym wymogiem będzie stały dostęp do Internetu oraz najnowsza wersja adobe flash player, którą można bezpłatnie pobrać ze strony producenta tego oprogramowania.

Pierwsze spotkanie 17.10.2013 (czwartek), godz. 20:00

Gościem pierwszego spotkania będzie Michał Mroczek, założyciel i pomysłodawca społeczności Gór Fanów. Podczas swojej prelekcji opowie o zmaganiach z najwyższym szczytem Austrii i Taurów Wysokich – Grossglocknerem 3798 m.n.p.m.

Link do spotkania: zostanie podany w dniu prelekcji

Strona projektu

WSPIERAJĄ NAS:

 Fundacja Wspierania Himalaizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki  drytooling.com.pl  ziemianyska.pl
 Speleoclub Wrocław