Log in
    

Windą do nieba - III Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

...oj, tym razem nie powiozą nikogo... Windę zostaw w bloku, a dziabki i narty w pawlaczu. Weź kalendarzyk i długopis. Zakreśl dzień 12 maja, żeby nie zapomnieć terminu III Memoriału Andrzeja Skwirczyńskiego!

alt

Po raz drugi spotykamy się pod Sokolicą w Dolinie Będkowskiej. Po staremu? Mamy nadzieję, że Wasz entuzjazm i genius loci Będkowskiej ponownie nie zawiodą. Jednak, wbrew pozorom, nowości nie zabraknie: przybyło wiele nowych dróg i pomysłów na majstrowanie z regulaminem ;-)
Szczegóły na temat regulaminu i zgłoszenia na zawody podamy po Wielkanocy. Lista dróg zostanie udostępniona z końcem kwietnia, a teraz wszyscy zaczynają trzymać kciuki za pogodę na 12 maja!

Są już z nami:

  • ASTOR sp. z o. o. – Sponsor Główny
  • PETZL – Sponsor Główny
  • sklep górski ALPAMAYO – Sponsor Srebrny
  • sklep górski E-Pamir – Sponsor Brązowy

Andrzej Skwirczyński (ur. 13.10.1943 – zm. 05.05.2009) przez przyjaciół zwany „Skwirem” był alpinistą, grotołazem, instruktorem taternictwa KW Kraków, eksploratorem, narciarzem, nauczycielem, wspaniałym kolegą od liny, przyjacielem. Zapraszamy serdecznie do artykułu o tym niezwykłym człowieku, który swoje ostatnie 10 lat poświęcił bezinteresownym pracom ekiperskim na naszej Jurze Południowej!

Więcej o Andrzeju przeczytacie tutaj.