Log in
    

Zdrowa konkurencja - III Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Na szczęście dla Melloblocco - III Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego odbywa się tydzień później! Zatem nie ma ryzyka, że impreza w San Martino nie odbędzie się z powodu braku uczestników!

alt

Należy zatem przedstawić Wam garść informacji na temat III Memoriału Andrzeja Skwirczyńskiego. Termin już znacie : jest t o 12 maja, zatem czasu na trening zostało niewiele. Formuła zawodów pozostaje taka sama. Wspinamy się na łatwych drogach. Każda z dróg ma przypisaną ilość punktów. Zespół, który zdobędzie ich najwięcej wygrywa. Walka odbywać się będzie w 3 kategoriach żeńskiej, męskiej i mieszanej. Na zachętę powiemy, że nagrody na podium są bardzo atrakcyjne! Nie mniej ciekawe nagrody będzie można wylosować, bo wzorem poprzednich lat planujemy loterię nagród dla wszystkich zespołów. Lista dróg została rozszerzona do około 150, co mamy nadzieję rozładuje korki pod ścianami. Strona Memoriału już działa, a na niej wstępna lista dróg i regulamin.

No i na koniec najważniejsze! Zapisy uczestników. Zapraszamy do formularza zgłoszeniowego, który znajduje się tutaj!

alt

alt

Zasady zgłaszania uczestników na III edycję Memoriału Andrzeja Skwirczyńskiego:

  • Na zawody są przyjmowane zespołu dwu osobowe.
  • Zgłoszenie jest możliwe tylko przez internetowy formularza rejestracyjny do dnia 9 maja 2012 włącznie.
  • Po dokonaniu rejestracji zespół otrzymuje e-mail potwierdzający zgłoszenia z nr rejestracji, który należy zamieścić w tytule przelewu z opłatą startową - w przypadku nie otrzymania maila potwierdzającego proszę o kontakt z organizatorami pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
  • Opłatę startowa w wysokości 50 zł za zespół należy przelać na konto KW Kraków do dnia 10.05.2012. Numer konta zostanie przesłany wraz z potwierdzeniem zgłoszenia. W tytule przelewu proszę podać otrzymany nr rejestracji oraz nazwiska uczestników.
  • Z opłaty startowej są zwolnieni członkowie KW Kraków z opłaconymi składkami klubowymi za rok 2012. W przypadku kiedy, tylko jeden z zawodników w zespole jest członkiem KW Kraków z aktualnymi składkami, oplata startowa wynosi 25 zł.
  • Gwarancją otrzymania koszulki w fasonie i rozmiarze zgodnym ze wskazanym w niniejszym formularzu jest dokonanie rejestracji i opłaty do dnia 7 maja 2012 włącznie.
  • Wszelkie zmiany dotyczące zawodników oraz kategorii proszę zgłaszać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem nazwy zespołu oraz nr rejestracji.

alt

W ramach wpisowego zapewniamy:

  • Podkoszulek dla każdego kto zapisze się na zawody do 7 maja.
  • Gorący poczęstunek po zawodach.
  • Udział w losowaniu nagród.

Po całej imprezie planowana jest zabawa przy ognisku. Biorąc pod uwagę rok poprzedni biesiada nie skończy się szybko! Więcej informacji znajdziecie na stronie Memoriału. Możecie nas także polubić na Facebooku.

alt

alt

Kilka uwag organizacyjnych

Wszystkich planujących nocleg przed lub po zawodach w "Brandysówce" prosimy o dokonanie wcześniejszych rezerwacji pola namiotowego. Biorąc pod uwagę liczbę uczestników zawodów prosimy o nie wjeżdżanie samochodami do doliny Będkowskiej.

alt

Organizator

●    Klub Wysokogórski Kraków

Sponsorzy Główni

●    ASTOR Sp. z o.o.
●    PETZL

Sponsorzy Srebrni

●    Sklep Górski ALPAMAYO
●    NEGRA Sport
●    TATERNIK

Sponsorzy Brązowi

●    Centrum Wspinaczkowe AVATAR
●    Sklep górski E-PAMIR
●    Centrum Wspinaczkowe FORTECA
●    Centrum Wspinaczkowe RENI SPORT
●    Sklep górski WIERCHY

Patroni medialni

●    climb.pl
●    drytooling.com.pl
●    Góry - www.GORYonline.com
●    Magazyn Górski
●    wspinanie.pl

Zabezpieczenie medyczne

●    Grupa Jurajska GOPR

Przyjaciele Memoriału

●    Katarzyna Kowalska - projektowanie graficzne
●    taternik.net
●    Fundacja WSPINKA
 

Zapraszamy serdecznie na memoriał!

Paweł Ćwiąkała
Klub Wysokogórski Kraków