Log in
    

Ostatnie godziny rejestracji - III Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wszystkim spóźnialskim przypominamy, że zapisy na III memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego kończą się 9 maja o północy. Do tej pory zgłosiło się 88 zespołów, zapowiada się zatem ciekawa rywalizacja!

alt

altNa wpłaty wpisowego czekamy do dnia 10 maja. Wszystkie informacje dotyczące zawodów możecie znaleźć na stronie Memoriału. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem zawodów. W celu sprawnej rejestracji w dniu zawodów, wszystkich uczestników prosimy o pobranie ze strony internetowej Memoriału oświadczenie uczestnika, wydrukowane go oraz jego podpisanie. Punktacja poszczególnych dróg ogłoszona zostanie w dniu zawodów. Przypominamy także o możliwości rezerwowania noclegów przed i po zawodach w "Brandysówce". W związku z przewidywana dużą ilością zawodników prosimy o nie wjeżdżanie do doliny samochodami. Wyjątkiem są osoby, które będą nocować w "Brandysówce".

Osoby dojeżdżające z Krakowa zachęcamy do skorzystania z komunikacji podmiejskiej i przyjechanie z Krakowa do Będkowic autobusem nr 210. Autobus odjeżdża z Bronowic Małych o godzinie 7:55, do Będkowic Borynia (przed ostatni przystanek) przyjeżdża o 8:26. Czas dojścia do Brandysówki przez tzw. Czarcie Wrota ok. 20-25 min. (patrz mapka). Aytobus powrotny z centrum Będkowic odjeżdża o 21:05. Osoby zamierzające przyjechać samochodem zachęcamy do pozostawienia auta na jednym z parkingów wokół doliny. Miejsca parkingowe zostały zaznaczone na niniejszej mapce:

Lista miejsc parkingowych i orientacyjny czas dojścia:

•    Centrum Będkowic –ok 25-30 min.,
•    Będkowice Cmentarz – 20-25 min. (przez Czarcie Wrota),
•    Łazy - ok 35 min.
•    Rejon Łabajowej i Jaskini Nietoperzowej – ok. 40-50 min.

Czekamy na Was i trzymajmy kciuki za pogodę!

Paweł Ćwiąkała
Klub Wysokogórski Kraków
alt