Log in
    

Z cyklu "nie samym zimowym wspinanie człowiek żyje" - The North Face® Kalymnos Climbing Festival

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Już dziś na położonej na morzu Egejskim wyspie Kalymnos odbędzie się 2. edycja wyjątkowej imprezy dla wspinaczy - The North Face Kalymnos Climbing Festival. Wśród zaproszonych zawodników znaleźli się między innymi James Pearson, Caroline Ciavaldini, Daniel Woods oraz reprezentujący Polskę Piotr Schab.

Ci, którym nie uda się dotrzeć na tę przepiękną wyspę, po raz pierwszy w historii zawodów wspinaczkowych, będą mieli szansę śledzić na żywo zmagania zawodników na stronie www.thenorthfacejournal.com. Livestream rozpocznie się już pierwszego dnia Festiwalu o godzinie 10.45 czasu polskiego wraz z rozpoczęciem konkurencji PROject. Będzie to również niepowtarzalna okazja, by obejrzeć najlepsze ujęcia z każdego dnia, posłuchać wywiadów z zawodnikami, wziąć udział w wieczorze Story Teller oraz zajrzeć za kulisy imprezy.

Podobnie jak w zeszłym roku zawody odbędą się w kategoriach: PROject, OPEN oraz BIG maraton. Wśród zawodników zaproszonych do udziału w rywalizacji na najwyższym poziomie znaleźli się: James Pearson (UK), Caroline Ciavaldini (FRA) Daniel Woods (USA), Alexander Megos (GER), Gabriele Moroni (ITA), Kilian Fishhuber (AUT), Anna Stohr (AUT), Barbara Zangerl (AUT), Melissa Le Neve (FRA), Klemens Becan (SLO), Silvio Reffo (ITA), Nina Caprez (SWI), Matilda Soderlund (SWE), Alizee Dufraisse (FRA) oraz Sasha Digiulian (USA). W tym doborowym towarzystwie swoich sił spróbuje również reprezentujący Polskę Piotr Schab!

Z pewnością jednym z ciekawszych wydarzeń towarzyszących festiwalowi będzie premiera filmu „Baffin Island”, w której udział wezmą jego główni bohaterowie - Hansjoerg Auer (AUT) oraz bracia Iker i Eneko Pou (ESP). Wieczory urozmaicą także spotkania z cyklu Storry Teller, w ramach których znani wspinacze opowiedzą o swoich wyprawach i zrealizowanych projektach. The North Face® Kalymnos Climbing Festival zakończy tradycyjna grecka kolacja i wielka impreza na świeżym powietrzu.

Ci, którzy nie mogą dotrzeć na wyspę, będą mogli na żywo śledzić zmagania zawodników na stronie www.thenorthfacejournal.com. Livestream rozpocznie się 10 października i będzie nadawany przez cały czas trwania Festiwalu. W ramach relacji będzie można obejrzeć najlepsze ujęcia z każdego dnia, posłuchać wywiadów z czołowymi zawodnikami, wziąć udział w wieczorze Story Teller i zajrzeć za kulisy imprezy.

Więcej informacji na temat The North Face® Kalymnos Climbing Festival znaleźć można na stronie: http://www.thenorthfacejournal.com/category/climbing/kalymnos/#&panel1-1