Log in
    

PrzedMASowy mityng wspinaczkowo-odkrzaczający – Fiala i Wzgórze 502

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Fiala i Wzgórze 502 naprawdę nabierają już rumieńców! Zresztą sądząc po ilości samochodów pod 502 w weekend, już niejedna i niejeden z Was mieli okazje się o tym przekonać. Wolontariusze wklejają ostatnie ringi i wycinają ostatnie krzaki - VI.MAS już niedługo!

Tam też będziemy się wspinać w sobotę! - fot. T. Pawłowski

Ale zanim 10 maja zaczniemy rywalizację – zapraszamy Was do wspólnego odwiedzenia rejonu. Będzie dużo wspinania, kupa zabawy oraz oczywiście ognisko - uwierzcie, drewna nie zabraknie :). 

Plan jest bardzo prosty - w sobotę 18 kwietnia od rana wspinamy się na Fiali i Wzgórzu 502. Bliżej godzin popołudniowych, gdy troczki i skóra na palcach zaczną odmawiać posłuszeństwa, poćwiczymy bicepsy znosząc drewno z wycinanych przez ostatnich kilka tygodni krzaków i zarośli. Co potem? Ognisko, kiełbasa i napoje regeneracyjne.

Zapraszamy Was do śledzenia strony wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/739531826145525/. Potwierdźcie obecność i zaproście wspinających się znajomych. Również tam, bliżej weekendu, pojawią się niezbędne informacje logistyczno-organizacyjne.

Michał Kajtoch

Klub Wysokogórski Kraków