Logo

Mroźne Ostrza - zapisy i informacje praktyczne

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Już w najbliższą sobotę 03.02.2018 odbędą się Indywidualne Zawody Drytoolowe – Mroźne Ostrza’18 w nowo otwartym rejonie Zimny Dół. Prosimy zapoznać się z poniższymi informacjami. Śmiało można się jeszcze zapisywać na stronie Mroźnych Ostrzy.

Dojazd

z Krakowa:

kierujemy się do Kryspinowa i tam skręcamy na Cholerzyn, jedziemy za drogą aż do Mnikowa (za Cholerzynem) i na skrzyżowaniu przed mostem skręcamy w lewo i jadąc za drogą dojeżdżamy do ronda u podnóża Łysiny

z okolic Katowic:

jedziemy A4 w stronę Krakowa aż do zjazdu na Alwernie/Krzeszowice (po przeciwnej stronie charakterystyczne kopuły) i dalej kierujemy się na Alwernie w miejscowości Grojec skręcamy w lewo na Zalas jadąc za drogą przejeżdżamy pod wiaduktem (autostrada A4) i zaraz za nim skręcamy w prawo na Brodła/Czułów jedziemy nad autostradą i w miejscowości Zalas skręcamy w lewo na Frywałd i dalej na skrzyżowaniu Krzeszowice (Nawojowa Góra) Kraków, kierujemy się prosto na Kraków by po paru metrach skręcić w prawo na Baczyn/Mników i później już za drogą na parking (rondo u podnóża Łysiny)

 dojazd-mrozne-ostrza.jpg

(grafika dzięki uprzejmości morpho.pl)

 

Parking

Parkujemy na małym rondku, której jest wyłączone z użytku, postarajmy się parkować w co najmniej dwóch szeregach aby jak najwięcej samochodów mogło się zmieścić.

dojazd-mrozne-ostrza1.jpg

Jeśli braknie miejsc parkingowych kolejnym miejscem do zostawienia samochodu będzie parking oddalony od Łysiny ok 2 km (zalecamy zebranie się kilku kierowców w większą grupę i wspólny powrót) spory parking po lewej stornie drogi (jadąc od Mnikowa).

dojazd-mrozne-ostrza3.jpg

Harmonogram zawodów:

07:30 do 8:00 odbiór pakietów startowych w biurze zawodów. Każdy zawodnik powinien mieć ze sobą wypełnione oświadczenie, które zostanie przesłane drogą mailową oraz jest do ściągnięcia ze strony

8:00 - odprawa zawodników

8:30 - start zawodów

14:30 - oddanie kart startowych

15:00 - ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród (w przypadku braku dogrywki)

15:30 - ewentualna dogrywka

Po zawodach zapraszamy na wspólne ognisko :)

 

Informacje dodatkowe:

- zapisy zamykamy w piątek 02.02.2018

- pamiętajcie o opłatach wpisowych

- nie ma możliwości zapisania się w biurze zawodów

- nie ma możliwości opłacenia wpisowego w biurze zawodów

- na miejscu jest problem z zasięgiem 

Drytooling.com.pl 2010-... © Damian Granowski