Log in
    

Drugi otwarty mityng drytoolowy Klubu Wysokogórskiego Opole - Lutynia 2018!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Zapraszamy wszystkich kochających skalną wspinaczkę w zimie, w skałach, w górach, w rakach, w czekanach, itd.  Zapraszamy tych którzy "wszystko" już o drytoolingu wiedzą - ale nie znają cudownego miejsca jakim jest skalny ogródek drytoolowy, położony we wsi Lutynia, w Kotlinie Kłodzkiej, obok powszechnie znanego Lądka Zdroju. Zapraszamy także tych, którzy chcą - ale nie wiedza jak zacząć. Tym razem jako kolejne zawody amatorskiego pucharu drytoolowego pod patronatem Kuźni Szpeju! 

Podstawowe wiadomości organizacyjne: 

1. parking i biuro zawodów/mitingu: 
www.facebook.com/lutynianka
https://goo.gl/maps/WqBkUMCMa9G2 

2. miejsce mitingu i zawodów (skalny ogródek drytoolowy):
https://goo.gl/maps/fSXFu4ifRZ82

3. agroturystyka przy parkingu (w której uczestnicy zawodów dostaną ciepły posiłek a goście i widzowie mogą zjeść, wypić i zagrzać się):
www.facebook.com/lutynia13 
https://goo.gl/maps/WqBkUMCMa9G2

4. w trakcie mityngu można się po prostu integrować z okolicznymi klubami albo także wziąć udział w zawodach, które punktowane są tak jak pozostałe zawody pucharu drytoolowego. Wpisowe wynosi 30 zł (w tym: ognisko pod skałą (kiełbaska we własnym zakresie), ciepła herbata przy skałach oraz ciepły posiłek po zakończeniu zawodów w Agroturystyce). 

5. regulamin zawodów: 
https://www.facebook.com/notes/klub-wysokogórski-opole/regulamin-ii-otwarty-mityng-drytoolowy-klubu-wysokogórskiego-opole-lutynia-2018/744520549040247/ 

6. topo rejonu wspinaczkowego: 
aktualizujemy - dostępne będzie niebawem