Log in
    

Komunikat Zespołu ds. Broad Peak

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W związku z powtarzającymi się w mediach informacjami o tym, że na najbliższym Walnym Zjeździe Sprawozdawczo-Wyborczym PZA, będzie przedstawiony raport końcowy Zespołu PZA ds. zbadania okoliczności i przyczyn wypadku na zimowej wyprawie na Broad Peak, w imieniu Zespołu informuję, że nie przewidujemy w tym terminie naszego wystąpienia.

Droga klasyczna na Broad Peak. Fot. polskihimalaizmzimowy.pl

Prace Zespołu nie są jeszcze skończone. Zespół planuje zakończyć prace nad wstępną wersją raportu do końca czerwca br. Jednak z uwagi na to, że w czerwcu wyrusza wyprawa Jacka Berbeki na Broad Peak, Zespół postanowił, że końcowa wersja raportu zostanie przekazana Zarządowi PZA po zapoznaniu się z wynikami wyprawy Jacka Berbeki.

Piotr Pustelnik

Źródło: pza.org.pl

W skład zespołu weszli:

Anna Czerwińska,
Michał Kochańczyk,
Piotr Pustelnik,
Bogdan Jankowski,
Roman Mazik.

Komentarze   
+1 #1 Dariusz 2013-06-07 11:49
... a cóż nowego może wnieść bezsensowna ekspedycja. Prawdopodobieńs two znalezienia ciał jest zerowe. A i to niewiele wniesłoby do sprawy. Nagle wszyscy ulegli magii parcia na szklo i uznali za stosowne wypowiedzieć sie w tej sprawie, komisja etc. Przecież znają odpowiedz bo tam bywali. TAM obowiązują troche inne kryteria których nizinni nie pojmą.... i może trochę ciszy nad tą tragedią. I może oddajmy zasłużone honory zwycięzcom.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze są moderowane, więc ich publikacja może trochę potrwać :).