Log in
    

The Fifth Annual Reel Rock Film Tour

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Zaczęła się kolejna edycja konkursu dla osób tworzących filmy o tematyce wspinaczkowej. Konkurs jest otwarty dla wszystkich - tych początkujących jak i zaawansowanych.

Do 20 lipca należy wysyłać filmy na adres podany poniżej. Jedna osoba może wysłać kilka filmów. Filmy nie powinny miec więcej niż dwie minuty materiału. Organizartorz yzachęcają, aby przedstawiać filmy traktujące tematyke z przymróżeniem oka. Po 20 lipca jurry wybierze najlepsze produckje i przedstawi je na stronie www.reelrocktour.com. Dwa najlepsze filmy wybrane przez jurry oraz przez internautów zostana pokazane na festiwalach Reel Rock w Boulder, oraz na 2010 REEL ROCK Film Tour. Zwycięzcy otrzymają także po 500$ i inne nagrody rzeczowe ufundowane m.in. przez markę The North Face.

Wymagania: film 2min, w pełnej rozdzielczości w formacie QuickTime na plycie DVD z imieniem autora i tytułem filmu wysyłamy do 20 lipca pod adres:

REEL Rock Filmmaking Competition
C/O Sender Films
612 Pleasant ST., Apt. C
Boulder, CO 80302
USA.

Więcej informacji o konkursie, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin dostępne są na stronie http://www.reelrocktour.com/