Logo

TATERNIK - ważna informacja dla Czytelników

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zapraszamy na nową stronę internetową, gdzie znajdziecie teksty o działalności górskiej, ciekawostki, będziecie mogli pobrać archiwalne numery oraz nabyć wersję elektroniczną.

Od kolejnego numeru, który ukaże się z początkiem czerwca, zmienią się zasady kolportażu pisma. Głównym dystrybutorem będzie Polski Związek Alpinizmu. Zapraszamy na nową stronę internetową, dostępną pod adresem: www.taternik.org, na której będzie można dokonać zakupu kwartalnika oraz zaprenumerować czasopismo. Koszt to 12 zł plus wysyłka (3 zł), przy prenumeracie kolejnych czterech egzemplarzy wysyłka gratis.

taternik_www

Na nowej stronie internetowej znajdziecie też teksty o działalności górskiej, ciekawostki, będziecie mogli pobrać archiwalne numery oraz nabyć wersję elektroniczną.

Od najbliższego numeru "Taternik" będzie również dostępny w sieci sprzedaży EMPiK w całej Polsce. Kwartalnik będzie można kupić także w Tatrach - w Centralnym Ośrodku Szkolenia PZA "Betlejemka" na Hali Gąsienicowej oraz latem na obozowiskach PZA - na Szałasiskach i Polanie Rogoźniczańskiej, a także w Rudawach Janowickich na "Taborze pod Krzywą". Do współpracy zachęcamy kluby, sklepy, schroniska i inne instytucje.

Redakcja "Taternika"

27 maja 2011, Marek Karnecki

Źródło: pza.org.pl

Drytooling.com.pl 2010-... © Damian Granowski