Log in
    

The North Face Góry Morocco Project

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Serwis goryonline.com zaprasza na konkurs w którym możesz dołączyć do elitarnego grona testerów kolekcji obuwia The North Face 2012 i wygrać trekking w Górach Atlas.Kasbah du Toubkal Fot. Alan Keohane

Czy zastanawiałeś się kiedyś jakie testy przechodzi obuwie zanim trafi na sklepowe półki?
Tylko teraz masz wyjątkową szansę przekonać się o tym w czasie podróży w Góry Atlas w Maroku, gdzie wraz z wybranymi osobami z całego świata sprawdzisz jak spisuje się model The North Face Havoc GTX XCR z kolekcji wiosna 2012.

 

Podróż do Maroka i trekking po okolicach wioski Kasbah du Toubkal z lokalnymi przewodnikami i członkami teamu The North Face, jest nagrodą w konkursie organizowanym przez magazyn Góry i The North Face.Kasbah du Toubkal Fot. Alan Keohane

Aby wziąć udział w nim udział prześlij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zdjęcie swojej najbardziej zużytej pary butów górskich wraz z ich historią. Opisz miejsca, które odwiedziłeś w tych butach, a także śmieszne i straszne wydarzenia, z którymi są związane.

Oceną zgłoszeń, które nadsyłać można od 16 sierpnia do 30 września, zajmie się jury, w skład którego wejdą przedstawiciele redakacji magazynu Góry.

Zwycięzca ze swojej niesamowitej podróży do Maroka wróci bogatszy nie tylko o parę testowanych butów i inne produkty o łącznej wartości blisko 600 euro, ale także o niezapomniane wspomnienia.

Więcej informacji na temat konkursu znajdziesz w regulaminie konkursu na stronie goryonline.com.

Ważne! W mailu ze zgłoszeniem znaleźć musi się imię i nazwisko zgłaszającego, wiek, adres e-mail, rozmiar obuwia, obywatelstwo oraz zapewnienie o posiadaniu ważnego paszportu, a także o wyrażeniu zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika w przypadku jego zwycięstwa w celach promocyjnych konkursu.

 

Źródło: goryonline.com