Logo

Konkurs na logotyp Funduszu Berbeki

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Zarząd PZA zaprasza wszystkich zainteresowanych do nadsyłania projektów graficznych logo Funduszu Berbeki. Termin przyjmowania projektów mija 15.01.2012 roku.

Fundusz Berbeki („FB”) został powołany w 1964 roku w celu niesienia pomocy członkom klubów zrzeszonych w PZA, którzy stali się ofiarami wypadków wspinaczkowych i górskich lub ich rodzinom. Powołanie Funduszu Berbeki jest najstarszą inicjatywą samopomocową w środowiskach sportowych w Polsce.

Niestety świadomość istnienia Funduszu Berbeki obecnie jest bardzo słaba. Jeszcze mniejsza jest świadomość konieczności jego zasilania środkami finansowymi. PZA zamierza poprawić funkcjonowanie Funduszu i uświadomić środowisku konieczność powszechności dokonywania drobnych nawet wpłat na konto Funduszu Berbeki. Dla osiągnięcia tego celu niezbędna jest skuteczna kampania informacyjna, której logo jest ważnym elementem.

Logo Funduszu Berbeki będzie publikowane w witrynach internetowych i innych materiałach informacyjnych PZA, zrzeszonych w PZA klubów i innych partnerów którzy poprą ideę Funduszu.

Prosimy o przesyłanie Waszych pomysłów i projektów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Uwaga: Na etapie konkursu projekt może być przesłany w dowolnym formacie (np.: jpg, gif). Po wyłonieniu zwycięskiego projektu będzie konieczności przekazania go w formacie wektorowym.

Dla Zwycięzcy konkursu przewidziana jest nagroda w wysokości 500 zł, z wypłaty której Zwycięzca może zrezygnować zasilając aktywa Funduszu :-)

Regulamin konkursu

Drytooling.com.pl 2010-... © Damian Granowski