Logo

Konkurs: Projekt reklamy Fundacji Kukuczki na 2012 rok

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Fundacja Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki  ogłasza konkurs na PROJEKT REKLAMY FUNDACJI na 2012 rok, która bedzie reprezentowała Fundację podczas spotkań, festiwali, na stronach internetowych i wszędzie tam gdzie Fundacja będzie obecna.

Chcemy aby projekt promujący Fundację był stworzony przez Was dla Was – Wy nadsyłacie projekty i Wy głosujecie na najlepszy. Twórca najlepszego projektu otrzyma 800 zł oraz pamiątki górskie naszych himalaistów spakowane w wyjątkowy plecak! Osoby wyróżnione otrzymają książki i filmy o tematyce górskiej.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wszystkich, którzy mniej lub bardziej znają się na projektowaniu graficznym. Poszukujemy projektu, który będzie celnie trafiał w serca miłośników gór oraz da się adaptować na różne materiały tj. plakat, ulotka, banner czy rollup.

Konkurs trwa od 27 stycznia do 12 lutego 2012 r. Prace prosimy nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a głosować można na stronie konkursowej: http://konkurs.fundacjakukuczki.pl

Aby ułatwić Wam przygotowanie projektu udostępniamy zdjęcia z Himalajów, które są do pobrania tutaj http://konkurs.fundacjakukuczki.pl/fundacja_kukuczki.zip. Niezbędne elementy które muszą znaleźć się na projekcie do pobrania ze strony http://konkurs.fundacjakukuczki.pl/logo_FKukuczki.zip

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie http://konkurs.fundacjakukuczki.pl/Regulamin

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drytooling.com.pl 2010-... © Damian Granowski