Log in
    

20. Numer AZero

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

KW Warszawa przygotowała jubileuszowy 20. numer AZero. Poniżej krótka reklama:

Kiedy pół roku temu wysyłaliśmy do członków KW Warszawa 19. numer AZero, wiedzieliśmy, że na jubileusz naszego periodyku chcemy przygotować coś specjalnego, czego dotąd jeszcze nie było.

Mamy nadzieję, że się udało. Oddajemy teraz do Waszych rąk rocznicowy numer – pełen niespodzianek i nowości. Nowa szata graficzna pisma, zaskakująca objętość i niespotykana zawartość!

O czym będzie mogli poczytać? I w tekstach czyjego autorstwa? Tym razem do współpracy zaprosiliśmy zagranicznych autorów. Pojawią się zatem na naszych łamach takie nazwiska jak: Wojtek Kurtyka, Lindsay Griffin, Marko Prezelj, Robert Jasper, Ermanno Salvaterra, Mark Synnott, Mark Synnott, Rolando Garibotti oraz Tamotsu Tom Nakamura. Blok autorów zagranicznych można określić jednym słowem, które wydobyliśmy też na okładce: „ wartości” . Czyli o tym, co we wspinaniu ważne, o niezapomnianych przejściach i udanych wspinaczkach, a także o rejonach obfitych w ciekawe ściany, ale rzadko odwiedzanych przez wspinaczy.
Miejsce oddaliśmy też naszym klubowym autorom: o ważnych wydarzeniach ubiegłego sezonu piszą dla nas Michał Król, Maciek Ostrowski, Andrzej Kurowski, Tomek Kowalski. Nie zabrakło też podsumowań dokonań klubowiczów w skałach, Tatrach i Alpach.
Dla spragnionych wspinaczkowej prozy dwa godne uwagi teksty – Artura Paszczaka i Adama Śmiałkowskiego. Tradycyjnie też kilka słów od siebie w stałych rubrykach obu prezesów – pierwszego i zastępcy, oraz jak zawsze w formie Jana Gondowicza.

Wysyłka wkrótce!

Źródło: kw.warszawa.pl