Log in
    

Fundacja im. Kukuczki potrzebuje Waszego wsparcia!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

fundacja_kukuczki_180_123Poszukujemy wolontariuszy, którzy chcieliby wspomóc działania Fundacji na rzecz rozwoju polskiego wspinania.

Przede wszystkim chętnie nawiążemy współpracę z osobą, która wzięłaby na siebie zadania społecznego szefa marketingu Fundacji. Szef marketingu odpowiedzialny będzie za obsługę imprez górskich, pilotowanie projektów reklam i ulotek Fundacji, oraz za kontakty z mediami. Proponujemy pracę społeczną, która początkującemu, ale operatywnemu marketingowcowi może posłużyć jako zawodowa trampolina :)

Poza tym ważną sprawą jest dystrybucja ulotek informacyjnych na temat akcji zbierania odpisów 1% podatku na rzecz Fundacji Kukuczki. Chcielibyśmy, żeby nasze ulotki znalazły się wszędzie tam, gdzie mogą pojawić się potencjalni Darczyńcy - w Klubach Wysokogórskich, na ściankach wspinaczkowych, w sklepach górskich i turystycznych, schroniskach, na stacjach wyciągów narciarskich. Termin rozliczania PITów za 2009 rok zbliża się wilkimi krokami, a bez Waszej pomocy możemy nie poradzić sobie z dotarciem do Ofiarodawców, dzięki którym od kilku lat dofinansowujemy polski ruch w pionie

Potrzebujemy też bardzo pilnie wsparcia Wolontariuszy, którzy mogliby wesprzeć nas swoimi zdolnościami organizacyjnymi. Z radością powitamy przedstawicieli Klubów, którzy zgodziliby się wziąć na siebie trochę obowiązków "biurowych", których efektem będzie lepsza sytuacja całego naszego środowiska.

Każda forma pomocy marketingowej, promocyjnej, logistycznej i biurowej będzie dla nas wielkim ułatwieniem w intensywnej, społecznej pracy. Pomóż Pomagającym Pomagać!

Strona fundacji