Log in
    

Nieznanetatry.pl - Ruszył portal w całości poświęcony Tatrom

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

nieznanetatry-miniZapraszamy na www.nieznanetatry.pl – portal uruchomiony przez Wydawnictwo GÓRY. Jest on w całości, wyłącznie i egoistycznie poświęcony Tatrom.

Znajdziecie tu newsy z Tatr, kompleksowe informacje dotyczące dróg i przejść wspinaczkowych (topo, opisy, zdjęcia), turystyki, narciarstwa skiturowego, innych sportów uprawianych w Tatrach, obszerne sylwetki osób związanych z Tatrami, informacje na temat dzieł literackich i filmowych związanych z Tatrami, komunikaty od TOPR i TPN - Partnerów serwisu nieznanetatry.pl oraz informacje z Muzeum Tatrzańskiego. Zapraszamy również na tatrzańskie forum.

 

nieznanetatry

„Każdy ma swoje Tatry, góry wypełnione przeżyciami prawdziwymi i zmyślonymi, anegdotami i faktami, fotografiami i pejzażami kreślonymi z pamięci” – napisał Stanisław Zieliński w książce „W stronę Pysznej”. Wielu z nas działa być może w innych – wyższych, bardziej ambitnych górach świata, czy też: skałach, boulderach, na wielkich ścianach, lodowcach, panelach. Ale chyba każdy zaczynał w Tatrach i w Tatry wraca, a dla wielu z nas są one najważniejszymi albo może jedynymi górami.