Log in
    

20 lat firmy YETI !

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

20 lat firmy YETI !Firma YETI, producent najwyższej jakości odzieży i sprzętu outdoorowo-turystycznego, obchodzi w tym roku dwudziestolecie. W związku z tym zdecydowała się na zmianę identyfikacji wizualnej – wprowadzenie nowej grafiki logo i zmodyfikowanie strony www – oraz wzbogacenie oferty produktów. Również z tej okazji zaplanowano atrakcyjną ofertę dla klientów.YETI, producent najwyższej jakości odzieży i sprzętu outdoorowo-turystycznego, obchodzi w tym roku dwudziestolecie swojej działalności na rynku. Z tej okazji firma zdecydowała się na odświeżenie wizerunku – wprowadzenie nowej grafiki logo i zmodyfikowanie serwisu www – oraz wprowadzenie serii produktów Superlight. Ponadto YETI uruchomiło nowy i w pełni funkcjonalny sklep internetowy, który ma zapewnić klientom łatwiejszy dostęp do produktów firmy. Zmienione, bardziej nowoczesne logo to element dostosowania identyfikacji wizualnej, jak i produktów firmy do współczesnych trendów.

„Zmiany to naturalna kolej rzeczy. Swoją kolorystyką grafika logo nawiązuje do poprzedniej wersji. Chcemy pokazać, że YETI to firma z tradycją, ale oferująca nowoczesne produkty spełniające wymagania dzisiejszych konsumentów” – mówi Radosław Krawczyk, jeden z założycieli firmy.

YETI oferuje najwyższej jakości wyroby puchowe, głównie śpiwory i kurtki. Odzież i akcesoria puchowe wypełnione są wysokiej jakości puchem gęsim bądź kaczo-gęsim. Produkowane są z lekkich i mocnych tkanin: Q15 i Micro Dry. Odzież puchowa ma szerokie zastosowanie – od polarnych i wysokogórskich ekspedycji przez turystykę aż do miejskiej codzienności. Produkty YETI są cenione m.in. przez himalaistów i miłośników wspinaczki wysokogórskiej, bo chronią przed dotkliwym zimnem i wiatrem. Zostały stworzone z przeznaczeniem do stosowania w ekstremalnych warunkach pogodowych.

„Nowa seria Superlight to np. swetry i kamizelki. Wykonane z oddychających, puchoszczelnych, lekkich i mocnych tkanin świetnie sprawdzają się zarówno w mieście, jak i podczas wycieczek. Mamy nadzieję, że spełnią oczekiwania naszych klientów, którzy wciąż poszukują nowych wyzwań” – dodaje Elżbieta Seler, współwłaścicielka firmy.

Przy tworzeniu koncepcji poszczególnych produktów YETI współpracowało ze światowej sławy himalaistami: Wojciechem Kurtyką, Leszkiem Cichym i Anną Czerwińską, a w przeszłości z Wandą Rutkiewicz. Produkty firmy są rozpoznawalne na całym świecie. Z indywidualnych zamówień korzystają doświadczeni podróżnicy i miłośnicy survivalu, jak chociażby Brytyjczyk Ray Mears.

W związku z dwudziestą rocznicą powstania YETI zaplanowało dla klientów atrakcyjną ofertę – urodzinowe rabaty na wybrane, najlepsze produkty. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie www.yeti.com.pl.

yeti

YETI

Firma YETI została zarejestrowana w 1989 roku. Założycielami są: Radosław Krawczyk, Ładysław Piasecki oraz Elżbieta Seler. YETI jest jednym z największych producentów odzieży, ekwipunku i akcesoriów w branży puchowej w Polsce. Wprowadzała na polski rynek produkty AKU i Karrimor oraz była wykonawcą produktów m.in. pod markami Ajungilak, Mammut, Blacks, Ferrino. YETI jest również wyłącznym dystrybutorem marek: Native Planet (plecaki i akcesoria turystyczne), McNett (akcesoria turystyczne i naprawcze), Ever Light (latarki, kompasy, wysokościomierze) w Polsce. Firma ceniona wśród światowej sławy himalaistów, podróżników, ratowników górskich (TOPR i GOPR) i miłośników nie tylko górskich wędrówek. Współpracowała m.in. z Wojskiem Polskim i GROM-em. Realizuje zamówienia dla klientów biznesowych.

Markami towarowymi produktów firmy YETI sprzedawanych poza granicami Polski są: Warmth Unlimited i YET. Główne kraje dystrybucji to: Francja, Niemcy, Belgia, Austria, Szwajcaria, Korea Płd. YETI chętnie angażuje się w ciekawe inicjatywy outdoorowe, będące realizacją oryginalnych, autorskich pomysłów. Firma jest stałym sponsorem Memoriału Bartka Olszańskiego, srebrnym sponsorem Krakowskiego Festiwalu Górskiego. Oprócz wielu wypraw na najwyższe góry świata wspierała także m.in. kobiecą wyprawę na Kilimandżaro czy wyprawę psich zaprzęgów wokół ogromnego arktycznego jeziora Inari w Finlandii – Inarijarvi Expedition 2010.

NASZA MISJA

Zapewnić maksymalną ochronę przed zimnem dzięki połączeniu światowej klasy polskiego puchu, tkanin najwyższej jakości oraz wiedzy wybitnych himalaistów
www.yeti.com.pl

Niektóre z produktów firmy Yeti

{gallery}/yeti{/gallery}