Log in
    

"Fiala i 502, a sprawa polska"

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Inicjatywa Środowisk Wspinaczkowych "Nasze Skały" informuje, że dyrektor operacyjny, Włodzimierz Porębski, na komisariacie Policji w Krzeszowicach oraz u dzielnicowego Jerzmanowic złożył zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa narażenia życia lub zdrowia ludzkiego poprzez zanieczyszczenie i dewastację punktów asekuracyjnych na skałach Fiala i 502.

Policja zdeklarowała, że zajmie się sprawą, tym niemniej konieczne są dalsze zawiadomienia o kolejnych ekscesach dewastacji punktów asekuracyjnych w Jerzmanowicach.

Dyrektor operacyjny będzie koordynował akcję - zbierał informacje i przekazywał podobne wypadki. W związku z tym uruchomiliśmy specjalny adres e`mailowy do obsługi niniejszej sprawy.

Prosimy wszystkich o przesyłanie informacji o zdarzeniach na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (adres będzie działał od dnia 26.03.2013 r.). Możliwe jest także zgłaszanie telefoniczne lub osobiste. Osoby zgłaszające proszone są o podawanie danych personalnych - imię, nazwisko, kontakt (zgłoszenia anonimowe lub "z drugiej ręki" bez pewności potwierdzenia na nic nie zdadzą się policji).

Miejmy nadzieję, że doprowadzi to do zaniechania "nieczystej" działalności na Fiali i 502.

IŚW "Nasze Skały"
662 149 400 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.