Log in
    

Nasze Skały w sprawie Fiali i 502

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W marcu 2013 r. na komisariacie Policji w Krzeszowicach oraz u dzielnicowego Jerzmanowic, dyrektor operacyjny Inicjatywy Środowisk Wspinaczkowych "Nasze Skały" złożył zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa narażenia życia lub zdrowia ludzkiego poprzez zanieczyszczenie i dewastację punktów asekuracyjnych na skałach Fiala i 502 w Jerzmanowicach.

Policja od tej pory trzykrotnie nawiedziła "gówniarza", lecz ten, pomimo przebywania w domu, nie wpuścił funkcjonariuszy, a oni nie mieli podstaw do użycia siły. Po konsultacjach z komendantem Krzeszowic, możliwy dalszy tok działania polegać może na zawiadomieniu Prokuratury Rejonowej Kraków Krowodrza, wtedy sprawa zostanie powrotnie skierowana do policji, ale już z "namaszczeniem" prokuratury, czyli większym priorytetem, co pozwoli jej na twardsze działania. Musimy wykazać na czym polega zagrożenie życia i zdrowia oraz przedstawić świadków zdarzeń.

IŚW "Nasze Skały" uruchomiła specjalny adres e'mailowy do zawiadomień o kolejnych procederach na 502 i Fiali. Dotychczas nie został zgłoszony żaden incydent. Proszę wszystkich o przesyłanie informacji o działalności gówniarza na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., ewentualnie osobiście lub telefonicznie (662 149 400)

Zbliża się okres rozliczeń PIT. Jeżeli nie możecie osobiście zaangażować sie w prace "Naszych Skał", przekażcie 1% PIT na IŚW „Nasze Skały”. Informacje o tym jak to zrobić znajdziecie na stronie http://naszeskaly.pl/pages/jeden-procent.php.

Włodzimierz Porębski
Dyrektor Operacyjny
Inicjatywa Środowisk Wspinaczkowych „Nasze Skały”