Log in
    

Jubileuszowa BUKA nr 15

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ukazał się najnowszy, jubileuszowy numer Biuletynu Uniwersyteckiego Klubu Alpinistycznego – BUKA nr 15.

W numerze jak zwykle dużo ciekawych i premierowych materiałów. Nie tylko o wspinaniu – jest o „pierwszych razach”, bieganiu i highlinie. Są porady treningowe oraz wiele ciekawych relacji i opowieści. Szczegóły w załączonym spisie treści.

Jak otrzymać BUKĘ?

BUKĘ będzie można odebrać podczas pokazu z Grenlandii w czwartek 25.04 w Południku o 19.00

BUKA będzie też niebawem (po weekendzie majowym) dostępna na ściankach warszawskich – m.in.  CW ONSIGHT na ul.Obozowej 60,  na Arenie Wspinaczkowej Wgórę (ul. Merliniego 2), na BLOCO (ul. Jana Kazimierza 46/54) oraz na CRUX (ul.Hoża 51).

Uczestnicy majówki na Frankenjurze będą mieli szansę odebrać ją od członków zarządu.

————————-

Klub prześle bezpłatnie BUKĘ każdemu chętnemu, pod warunkiem nadesłania na adres klubu (Uniwersytecki Klub Alpinistyczny, ul. Bohaterewicza 5/7 m.42, 03-982 Warszawa) koperty zwrotnej (formatu A5) z napisanym własnym adresem oraz naklejonym znaczkiem:

* za 1,90 PLN (bez priorytetu) lub 2,90 PLN (priorytet, naklejkę PRIORYTETU proszę nakleić również na kopertę) – 1 lub 2 egzemplarze BUKI

* 2,70 PLN (bez priorytetu) lub 3,60 PLN (z priorytetem) – 3 egzemplarze BUKI

* Jeżeli ktoś chciałby zamówić 10 egzemplarzy np. na klub, to prosimy wysłać na ten sam adres kopertę zwrotną formatu min. A4 (najlepiej „bąbelkową”) z naklejonymi znaczkami za 10,90 PLN (z priorytetem).

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt: jakub (at) uka.pl