Log in
    

BUKA nr 16 już jest!

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ukazał się właśnie najnowszy numer Biuletynu Uniwersyteckiego Klubu Alpinistycznego – BUKA nr 16.

W numerze jak zwykle dużo ciekawych i premierowych materiałów. Jest o nieudanych wyjazdach, są wspomnienia byłych prezesów UKA oraz podsumowanie imprezy z okazji 50-lecia Klubu. Jest historia warszawskich ścianek wspinaczkowych. Są porady treningowe oraz wiele ciekawych relacji i opowieści. Wszystko to zobrazowane masą świetnych zdjęć, w tym także specjalnie zrobionych na potrzeby BUKI.

Szczegóły znajdziecie w załączonym spisie treści.

850

Jak otrzymać BUKĘ?

BUKA będzie też niebawem dostępna na ściankach warszawskich – m.in.  CW ONSIGHT na ul.Obozowej 60,  na Arenie Wspinaczkowej Wgórę (ul. Merliniego 2), na BLOCO (ul. Jana Kazimierza 46/54) oraz na CRUX (ul.Hoża 51).

Uczestnicy majówki będą mieli szansę odebrać ją od obecnych tam członków zarządu.

————————-

Klub prześle bezpłatnie BUKĘ każdemu chętnemu, pod warunkiem nadesłania na adres klubu (Uniwersytecki Klub Alpinistyczny, ul. Bohaterewicza 5/7 m.42, 03-982 Warszawa) koperty zwrotnej (formatu A5) z napisanym własnym adresem oraz naklejonym znaczkiem:

* za 1,75PLN (bez priorytetu) lub 2,35 PLN (priorytet, naklejkę PRIORYTETU proszę nakleić również na kopertę) – 1 egzemplarz BUKI

* 3,70 PLN (bez priorytetu) lub 4,50 PLN (z priorytetem) – 2-3 egzemplarze BUKI

* Jeżeli ktoś chciałby zamówić większą liczbę egzemplarzy np. na klub, to prosimy o kontakt na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W razie jakichkolwiek innych pytań proszę o kontakt: jakubradziejowski (at) gmail.com

 

ERRATA:

Na str. 49 wkradł się niestety błąd. Chłopcy w Patagonii zrobili rzecz jasna zupęłnie coś innego – Drogę Pioli na El Mocho, a drogi Exocet na Standhartcie nie udało im się niestety zrobić. Za to skład zespołu, wycena i styl pozostają te same :-)

Autorów przejścia i czytelników przepraszamy za pomyłkę.