Log in
    

1 urodziny Drytooling.com.pl!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Miło mi poinformować Was, że nasz portal obchodzi dzisiaj swoje pierwsze urodziny. Dokładnie 15 stycznia 2010 roku strona drytooling.com.pl pojawiła się na serwerze i od tego czasu zrobiliśmy duuuży krok do przodu:)

Od początku naszą misją było zamieszczanie jak największej ilości artykułów, topo, filmów, newsów związanych z zimą. Od Tatr po Himalaje, od alpinizu po  Drytooling. Jak najwięcej wartościowej treści. Będziemy nadal podążać w tym kierunku.
W ciągu tego roku udało nam się zbudować zgrany zespół ludzi, którzy chcą coś stworzyć specjalnie dla Was.
Ekipę tworzą: Damian Granowski, Paweł 'Zizi' Szlachta, Piotrek Picheta, Łukasz Zioła, Marek Młynarczyk.
Do tego parę osób z nami współpracuje i nic nie stoi na przeszkodzie, abyście Wy do Nas dołączyli. Serwis się rozwija dynamicznie i dla paru kolejnych pasjonatów znajdzie się miejsce ;)

Jeśli chcesz możesz również podać Nam sugestię w sprawie ewentualnych zmian na portalu. Wystarczy, że klikniesz zakładkę "Twoje sugestie" przy prawej krawędzi przęglądarki i wpiszesz sugestię.

Nowy wygląd strony.

Parę dni temu drytooling.com.pl zmienił radykalnie wygląd. Mamy nadzięję że nowy wygląd i funkcjonalność portalu wam się podoba. Nie wszytko jest jeszcze gotowe i w miarę wolnego czasu będziemy dodawać nowe elementy i funkcjonalności strony.

alt

Aktualnie już "historyczny" wygląd portalu

Trochę statystyk:

alt

2010 rok według google analitycs.

40.000 odsłon miesięcznie
5.000 czytelników

alt

Najwięcej czytelników, to tradycyjne "zagłębia" wspinaczkowe jak południe Polski, oraz duże miasta

Zapraszamy serdecznie na drytooling.com.pl!

Ekipa Drytooling.com.pl