Logo

Ambasadorzy „Naszych Skał” wkraczają do akcji!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Pamiętacie kampanię reklamową „Naszych Skał” z lat 2010-2011? Tę, w której wystąpili Wojtek KurtykaKinga BaranowskaAdam PustelnikEdyta Ropek i Łukasz Dudek, którzy wspominali, jakie polskie rejony skałkowe są im szczególnie bliskie i apelowali o udzielenie wsparcia Inicjatywie Środowisk Wspinaczkowych „Nasze Skały”, dbającej o dostęp do naszych rejonów wspinaczkowych?

Z przyjemnością informujemy, że kampania doczekała się kontynuacji – z udziałem Ambasadorów z najwyższej, wspinaczkowej półki! Oto oni:

Sobek Czechowski to spec od wspinania na długich, honornych, często horrorystycznych, piaskowcowych drogach. Nieobce mu też jest wspinanie sportowe na wysokim poziomie.

Łukasz Dudek, który jest z nami od lat, to najbardziej uniwersalny polski wspinacz, z imponującą listą przejść w górach, skałach i na bulderach. Miłośnik polskiego wapienia, na koncie ma większość jurajskich ekstremów.

Marcin Dzieński przez najbliższy rok będzie cieszył się razem z nami tytułem Mistrza Świata w czasówkach. Ostatnio pracuje też nad mocą bulderową, czasami odwiedzając podtarnowskie ogródki skalne.

Olga Kosek dołączyła do nas po świetnej serii startów w zawodach Lodowego Pucharu Świata, jest też jedną z liderek w polskim wspinaniu na własnej asekuracji oraz dry-toolingu.

Piotrek Schab to absolutna czołówka światowego wspinania – jest drugim Polakiem, który rozprawił się z trudnościami 9a+ RP i pierwszym mającym na koncie 8c OS. Liczymy na więcej!

 
Sportretował ich na potrzeby kampanii doskonały fotograf Maciek „Lesser” Gajewski. Już w kwietniu ukażą się pierwsze plakaty i reklamy prasowe z naszymi ambasadorami, a w mediach społecznościowych „Naszych Skał” będziemy na bieżąco informować o ich aktywności.

Przypominamy, że jeśli nie zdecydowaliście jeszcze, której organizacji przekazać tegoroczny 1%, możecie wesprzeć Inicjatywę Środowisk Wspinaczkowych „Nasze Skały”. Prowadzimy działania dostępowe, poprawiamy infrastrukturę wspinaczkową, wyszukujemy i ubezpieczamy nowe rejony. Bez waszego wsparcia byłoby to niemożliwe.
 
By przekazać 1% podatku na Nasze Skały, należy w deklaracji podatkowej wpisać nr KRS 0000084062 (Fundacja Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki) a w rubryce cel szczegółowy wpisać:
NASZE SKAŁY.
 
Włodzimierz „Jacooś” Porębski
Dyrektor operacyjny

IŚW „Nasze Skały”

Drytooling.com.pl 2010-... © Damian Granowski