Log in
    

Kilimanjaro Szkoła Wspinania

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Szkoła Wspinania Kilimanjaro

Kilimanjaro Szkoła Wspinania

Waldek NiemiecMoja Szkoła Wspinania Kilimanjaro nie powstała natychmiast po uzyskaniu przeze mnie uprawnień instruktorskich.
Jestem instruktorem alpinizmu Polskiego Związku Alpinizmu (nr leg. 125) i instruktorem sportu AWF specj. wspinaczka wysokogórska (nr leg. 1263/IS/SK/2007). Szkolę od ponad 23 lat (pełnoletność!) w skałkach, Tatrach latem i zimą oraz w innych górach Europy, ale dopiero siedem lat temu zdecydowałem się na założenie własnej szkoły. Jestem też certyfikowanym (przez Polskie Stowarzyszenie Trenerów Outdoor) w kilku specjalnościach Trenerem Outdoor. Uczyłem się na błędach swoich i innych, podpatrywałem lepszych, gromadziłem doświadczenia i ... rezultat możecie poznać w praktyce.

Mam nadzieję, że dobrze wykorzystałem ten czas.
A dużo się działo...

Szkoła posiada uprawnienia PZA
Szkoła posiada uprawnienia UKFiS.

Adres:

Lusina, ul.Zdrojowa 126
30-698, Kraków

Kontakt:

tel: 609-055-363
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona WWW:

www.kilimanjaro.com.pl

Dodatkowe informacje:

Galeria

Mont Blanc Wspinaczka w Dolomitach Grossglockner grań Wspinanie skalne w Hollental Lodowiec pod Kazbekiem Kurs lawinowy Kilimanjaro Kurs lodowcowy pod Kazbekiem Wspinaczka skalna w wąwozie Todra w Maroku Wspinanie w Paklenicy Kursy skałkowe Kilimanjaro Kursy skałkowe Kilimajaro Sprężyna na Kościelcu Klasyka zimowa