Log in
    

Zima w Tatrach - bezpieczny skituring

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Portal nieznanetatry.pl zaprasza wszystkich miłośników gór i narciarstwa skiturowego do udziału w akcji  „Zima w Tatrach: bezpieczny skituring”.

Zima w Tatrach

Zimowa turystyka narciarska staje się coraz bardziej dostępna i popularna. Coraz więcej osób nie tylko marzy, by zimą przemierzać Tatry na nartach, ale swoje marzenia realizuje. Chcemy pomóc miłośnikom gór i narciarstwa, by swoje marzenia realizowali w sposób możliwie bezpieczny. Dlatego zamierzamy oddać w ich ręce serię eksperckich artykułów autorstwa ratowników TOPR - największych autorytetów w Polsce z dziedziny bezpieczeństwa w górach.

Zima w Tatrach

Akcja polegać będzie na publikacji w okresie 01 - 02 2012 na portalu nieznanetatry.pl serii artykułów eksperckich autorstwa ratowników TOPR: Adama Maraska i Marcina Józefowicza. Materiały edukacyjno – informacyjne opatrzone bogatym materiałem fotograficznym dotyczyć będą planowania wycieczek skiturowych pod kątem bezpieczeństwa (Adam Marasek) oraz doboru i użytkowania sprzętu lawinowego (Marcin Józefowicz). Dodatkowo eksperci w okresie trwania akcji będą na forum nieznanetatry.pl odpowiadać na pytania Internautów.

Organizator Akcji: portal www.nieznanetatry.pl
Patron Honorowy: TOPR
Partner Wspierający: Wydawnictwo GÓRY.
Sponsor główny: PZU
Sponsor wspierający: Centrum Rekreacji i Wypoczynku „Hawrań” w Jurgowie

Portal nieznanetatry.pl został uruchomiony w 2010 roku przez wydawnictwo GÓRY. W całości poświęcony jest tematyce tatrzańskiej. Partnerami merytorycznymi portalu nieznanetatry.pl są: TOPR, Tatrzański Park Narodowy, Muzeum Tatrzańskie.